| Beskikberens: | |
|---|---|
De meganyske nivometer, mei syn yntegreare nivo-monitoring en werjeftefunksjonaliteit, is in robúste oplossing foar bouwmasines en oare yndustriële tapassingen. Dit apparaat kombinearret de ienfâld fan in floatmeganisme mei in dúdlike, direkte lêzing, en biedt in betroubere en direkte yndikaasje fan floeistofnivo's. It primêre foardiel dêrfan leit yn it feit dat it ûnôfhinklik wurket fan eksterne krêftboarnen, wêrtroch it ideaal is foar omjouwings wêr't elektrisiteit inkonsistint of net beskikber kin wêze
. Dit selsstannige ûntwerp soarget derfoar dat operaasjes soepel trochgeane, sels yn it gefal fan stroomûnderbrekkingen, en leveret in kritysk feilichheidsnet foar masines dy't fertrout op floeistofnivo's foar prestaasjes en feiligens
Ideaal foar sawol brânstof- as wettertanks, ús meganyske nivometer is maklik te ynstallearjen en te ûnderhâlden, wêrtroch it in praktyske kar is foar ferskate tapassingen. Oft it no is foar reservekopysystemen foar need of kontinuze operaasje, dizze meter ferbettert de operasjonele effisjinsje troch proaktyf behear fan brânstof / wetternivo's mooglik te meitsjen.
| model # | BMGF-250 |
| Lingte | 250mm fan 'e boaiem fan' e nylon flange |
| Materiaal | PA66 nylon flange en NBR float |
| Utfier | Leech nei folslein nivo |
| Float diminsje | 39*50 mm |
| Thread | SAE-5 gat patroan |
| Opsjoneel accessoire | NBR pakking en mounting screws |
| Opmerkings | Lengte is oanpasber fan 110 ~ 1500mm |