| Pieejamība: | |
|---|---|
Mehāniskais līmeņa mērītājs ar integrēto līmeņa uzraudzības un displeja funkcionalitāti ir izturīgs risinājums celtniecības mašīnām un citiem rūpnieciskiem lietojumiem. Šī ierīce apvieno pludiņa mehānisma vienkāršību ar skaidru, tiešu rādījumu, kas piedāvā uzticamu un tūlītēju šķidruma līmeņa norādi. Tās galvenā priekšrocība ir tā, ka tā darbojas neatkarīgi no ārējiem barošanas avotiem, padarot to ideāli piemērotu vidēm, kur elektrība var būt nekonsekventa vai nepieejama.
. Šis autonomais dizains nodrošina, ka darbība turpinās nevainojami pat strāvas padeves pārtraukuma gadījumā, nodrošinot kritisku drošības tīklu mašīnām, kuru veiktspēja un drošība ir atkarīga no šķidruma līmeņa.
Mūsu mehāniskais līmeņa mērītājs ir lieliski piemērots gan degvielas, gan ūdens tvertnēm, un to ir viegli uzstādīt un uzturēt, padarot to par praktisku izvēli dažādiem lietojumiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts avārijas rezerves sistēmām vai nepārtrauktai darbībai, šis rādītājs uzlabo darbības efektivitāti, ļaujot proaktīvi pārvaldīt degvielas/ūdens līmeni.
| modelis Nr. | BMGF-250 |
| Garums | 250 mm no neilona atloka apakšas |
| Materiāls | PA66 neilona atloks un NBR pludiņš |
| Izvade | Tukšs līdz pilnam līmenim |
| Pludiņa izmērs | 39 * 50 mm |
| Pavediens | SAE-5 caurumu raksts |
| Izvēles piederums | NBR blīve un stiprinājuma skrūves |
| Piezīmes | Garums ir pielāgojams no 110 līdz 1500 mm |