| Elýeterlilik: | |
|---|---|
Mehaniki derejeli ölçeg, toplumlaýyn derejeli gözegçilik we görkeziş funksiýasy bilen gurluşyk tehnikasy we beýleki önümçilik goşundylary üçin ygtybarly çözgütdir. Bu enjam, ýüzýän mehanizmiň ýönekeýligini anyk, göni okamak bilen birleşdirýär we suwuklygyň derejesini ygtybarly we derrew görkezýär. Esasy artykmaçlygy, daşarky energiýa çeşmelerinden garaşsyz işlemegi, elektrik togunyň biri-birine gabat gelmeýän ýa-da elýeterli bolmazlygy üçin amatly bolmagydyr.
. Öz-özünden düzülen bu dizaýn, elektrik togy kesilen ýagdaýynda-da amallaryň yzygiderli dowam etmegini üpjün edýär, öndürijilik we howpsuzlyk üçin suwuklyk derejesine bil baglaýan enjamlar üçin möhüm howpsuzlyk toruny üpjün edýär.
Fuelangyç we suw çüýşeleri üçin amatly, mehaniki derejämizi ölçemek aňsat we dürli amaly programmalar üçin amaly saýlama bolýar. Gyssagly ätiýaçlyk ulgamlary ýa-da üznüksiz işlemek üçin bolsun, bu ölçeg ýangyç / suw derejelerini işjeň dolandyrmaga mümkinçilik bermek bilen iş netijeliligini ýokarlandyrýar.
| model # | BMGF-250 |
| Uzynlyk | Neýlon flanesiň düýbünden 250mm |
| Material | PA66 neýlon flanes we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Doly derejä boş |
| Floüzýän ölçeg | 39 * 50mm |
| Sapak | SAE-5 deşik nagşy |
| Meýletin garnitura | NBR gazyk we gurnama nurbatlar |
| Bellik | Uzynlygy 110 ~ 1500mm aralygynda düzülip bilner |