| دستيابي: | |
|---|---|
ميخانياتي سطح گيج، ان جي مربوط سطح جي نگراني ۽ ڊسپلي ڪارڪردگي سان، تعميراتي مشينري ۽ ٻين صنعتي ايپليڪيشنن لاء هڪ مضبوط حل آهي. هي ڊوائيس فلوٽ ميڪانيزم جي سادگي کي صاف، سڌو پڙهڻ سان گڏ ڪري ٿو، پيش ڪري ٿو هڪ قابل اعتماد ۽ فوري طور تي سيال جي سطح جو اشارو. ان جو بنيادي فائدو ان حقيقت ۾ آهي ته اهو خارجي طاقت جي ذريعن کان آزاديءَ سان ڪم ڪري ٿو، ان کي ماحول جي لاءِ مثالي بڻائي ٿو جتي بجلي غير مطابقت يا دستياب نه هجي.
. هي خودمختاري ڊيزائن انهي ڳالهه کي يقيني بڻائي ٿو ته آپريشن آسانيءَ سان جاري رهي، ايستائين جو بجليءَ جي ناڪامي جي صورت ۾، مشينري لاءِ هڪ نازڪ حفاظتي نيٽ مهيا ڪري ٿي جيڪا ڪارڪردگي ۽ حفاظت لاءِ مائع جي سطح تي ڀاڙي ٿي.
ايندھن ۽ پاڻي جي ٽانڪن لاءِ مثالي، اسان جي مشيني ليول گيج کي انسٽال ڪرڻ ۽ برقرار رکڻ آسان آھي، ان کي مختلف ايپليڪيشنن لاءِ عملي پسند بڻائيندي. ڇا ايمرجنسي بيڪ اپ سسٽم لاءِ هجي يا لڳاتار آپريشن لاءِ، هي گيج ٻارڻ/پاڻيءَ جي سطح جي فعال انتظام کي فعال ڪندي آپريشنل ڪارڪردگي کي وڌائي ٿو.
| ماڊل # | BMGF-250 |
| ڊگھائي | 250mm نائلون flange جي تري کان |
| مواد | PA66 نائلون flange ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | مڪمل سطح تي خالي ڪريو |
| فلوٽ جي ماپ | 39 * 50mm |
| ٿلهو | SAE-5 سوراخ نموني |
| اختياري لوازمات | NBR gasket ۽ چڙهڻ اسڪرو |
| ريمارڪس | ڊگھائي 110 ~ 1500mm کان حسب ضرورت آهي |