| Жеткиликтүүлүгү: | |
|---|---|
Механикалык деңгээл өлчөгүч, анын интегралдык деңгээл мониторинги жана дисплей функциясы менен, курулуш машиналары жана башка өнөр жай колдонмолору үчүн бекем чечим болуп саналат. Бул аппарат суюктуктун деңгээлин ишенимдүү жана дароо көрсөтүүнү сунуштап, сүзүүчү механизмдин жөнөкөйлүгүн так, түз окуу менен айкалыштырат. Анын негизги артыкчылыгы тышкы энергия булактарынан көз карандысыз иштегендигинде, бул электр энергиясы шайкеш келбеген же жеткиликсиз болгон чөйрөлөр үчүн идеалдуу кылат.
. Бул өзүн-өзү камтыган дизайн электр жарыгы үзгүлтүккө учураган учурда да операциялардын үзгүлтүксүз уланышын камсыздайт, ошондой эле иштөө жана коопсуздук үчүн суюктуктун деңгээлине таянган машиналар үчүн маанилүү коопсуздук тармагын камсыз кылат.
Күйүүчү май жана суу бактары үчүн идеалдуу, биздин механикалык деңгээл өлчөгүчүбүз орнотуу жана тейлөө оңой, бул ар кандай колдонмолор үчүн практикалык тандоо болуп саналат. Өзгөчө кырдаалдарда резервдик системалар үчүн болобу же үзгүлтүксүз иштөө үчүнбү, бул өлчөгүч отун/суунун деңгээлин проактивдүү башкарууга мүмкүндүк берүү менен операциялык натыйжалуулукту жогорулатат.
| үлгү # | BMGF-250 |
| Узундук | Нейлон фланецтин түбүнөн 250 мм |
| Материал | PA66 нейлон фланец жана NBR калкыма |
| Чыгуу | Толук деңгээлге чейин бош |
| Float өлчөмү | 39*50мм |
| Жип | SAE-5 тешик үлгүсү |
| Кошумча аксессуар | NBR прокладка жана монтаждоо бурамалар |
| Эскертүү | Узундугу 110 ~ 1500 мм чейин ыңгайлаштырылган |