| Даступнасць: | |
|---|---|
Механічны датчык ўзроўню з убудаваным функцыяй маніторынгу ўзроўню і адлюстравання з'яўляецца надзейным рашэннем для будаўнічай тэхнікі і іншых прамысловых прымянення. Гэта прылада спалучае ў сабе прастату паплаўковага механізму з дакладным прамым паказаннем, прапаноўваючы надзейную і неадкладную індыкацыю ўзроўню вадкасці. Яго галоўная перавага заключаецца ў тым, што ён працуе незалежна ад знешніх крыніц энергіі, што робіць яго ідэальным для асяроддзяў, дзе электрычнасць можа быць нестабільнай або недаступнай
. Гэтая аўтаномная канструкцыя гарантуе, што аперацыі працягваюцца бесперабойна, нават у выпадку збою электраэнергіі, забяспечваючы крытычную сетку бяспекі для машын, якія залежаць ад узроўню вадкасці для забеспячэння прадукцыйнасці і бяспекі
Ідэальна падыходзіць як для паліўных, так і для водных бакаў, наш механічны датчык ўзроўню просты ва ўсталёўцы і абслугоўванні, што робіць яго практычным выбарам для розных прыкладанняў. Няхай гэта будзе сістэма аварыйнага рэзервавання або бесперапынная праца, гэты датчык павышае эфектыўнасць працы, дазваляючы актыўна кіраваць узроўнем паліва/вады.
| мадэль # | БМГФ-250 |
| Даўжыня | 250 мм ад ніжняй часткі нейлонавага фланца |
| Матэрыял | Нейлонавы фланец PA66 і паплавок NBR |
| Выхад | Пусты да поўнага ўзроўню |
| Вымярэнне паплаўка | 39*50 мм |
| Нітка | Шаблон адтулін SAE-5 |
| Дадатковы аксэсуар | Пракладка NBR і крапежныя шрубы |
| Заўвагі | Даўжыня наладжваецца ад 110~1500 мм |