| Helitaanka: | |
|---|---|
Qiyaasta heerka farsamada, oo leh la socodka heerka isku dhafan iyo muujinta shaqeynta, waa xal adag oo loogu talagalay mishiinada dhismaha iyo codsiyada kale ee warshadaha. Qalabkani waxa uu isku daraa fududaynta habka sabaynta iyo akhrinta cad, toos ah, oo bixisa tilmaan la isku halayn karo oo degdeg ah ee heerarka dareeraha. Faa'iidada ugu weyni waxay ku jirtaa xaqiiqda ah in ay u shaqeyso si ka madax bannaan ilaha tamarta dibadda, taas oo ka dhigaysa mid ku habboon jawiga korantadu ay noqon karto mid aan iswaafajin ama aan la heli karin.
. Naqshaddan is-ka-koobnaanta leh waxay hubisaa in hawlgalladu ay si habsami leh u socdaan, xitaa haddii ay dhacdo koronto la'aan, iyada oo bixisa shabakad badbaado oo muhiim ah mashiinka ku tiirsan heerarka dareeraha ee waxqabadka iyo badbaadada.
Ku habboon labadaba shidaalka iyo taangiyada biyaha, cabbirkeena heerka farsamada waa sahlan tahay in la rakibo lana ilaaliyo, taas oo ka dhigaysa doorasho la taaban karo oo loogu talagalay codsiyada kala duwan. Haddi ay ahaan lahayd nidaamyada gurmadka degdega ah ama hawlgal joogto ah, cabbirkani waxa uu wanaajiyaa hufnaanta hawleed iyada oo awood u siinaysa maaraynta firfircoonida leh ee heerarka shidaalka/biyaha.
| model # | BMGF-250 |
| Dhererka | 250mm xagga hoose ee flange nylon |
| Qalab | PA66 flange naylon iyo sabayn NBR ah |
| Wax soo saarka | Madhan ilaa heer buuxa |
| Cabirka sabbaynaya | 39*50mm |
| Dulqaad | Qaabka daloolka SAE-5 |
| Qalabka ikhtiyaariga ah | NBR gasket iyo boolal korka |
| Hadallo | Dhererka waa laga beddeli karaa 110 ~ 1500mm |