| Nea ɛwɔ hɔ: | |
|---|---|
Mfiri level gauge, a ne level monitoring ne display dwumadie a wɔaka abom no yɛ ano aduru a ɛyɛ den ma adansi mfiri ne mfiridwuma mu dwumadie foforɔ. Saa afiri yi de afiri a ɛsensɛn nsu mu a ɛyɛ mmerɛw ne akenkan a emu da hɔ na ɛyɛ tẽẽ bom, na ɛma wonya nsu dodow a wotumi de ho to so na ɛyɛ ntɛm ara. Mfaso titiriw a ɛwɔ so ne nokwasɛm a ɛyɛ sɛ ɛyɛ adwuma a ɛnyɛ nea efi abɔnten ahoɔden fibea ahorow ho, na ɛma ɛyɛ nea eye ma mmeae a ebia anyinam ahoɔden nhyia anaasɛ enni hɔ
. Saa nhyehyɛe a ɛyɛ ne ho yi hwɛ hu sɛ adwumayɛ bɛkɔ so yiye, sɛ anyinam ahoɔden asɛe mpo a, ɛma ahobammɔ a ɛho hia ma mfiri a ɛde ne ho to nsu dodow so ma ɛyɛ adwuma na ahobammɔ wom
Ɛyɛ nea eye ma pɛtro ne nsukorabea nyinaa, yɛn mfiri a wɔde kyerɛ sɛnea nneɛma te no yɛ mmerɛw sɛ wɔde besisi hɔ na wɔahwɛ so, na ɛma ɛyɛ nea mfaso wɔ so a wobetumi apaw ama nneɛma ahorow. Sɛ́ ɛyɛ ntɛmpɛ backup nhyehyɛe anaasɛ adwumayɛ a ɛkɔ so no, saa gauge yi ma adwumayɛ mu mmɔdenbɔ yɛ kɛse denam ma a ɛma wotumi di pɛtro/nsu dodow ho dwuma yiye no so.
| nhwɛsoɔ # | BMGF-250 na ɛwɔ hɔ |
| Tenten | 250mm fi nylon flange no ase |
| Atadeɛ | PA66 nylon flange ne NBR float |
| Nea efi mu ba | Empty to full level |
| Float nsusuwii | 39 * 50mm na ɛwɔ hɔ |
| Ahoma | SAE-5 tokuru nhwɛsode |
| Nneɛma a wɔde boa a wopɛ | NBR gasket ne nkɔnsɔnkɔnsɔn a wɔde hyɛ mu |
| Nsɛm a Wɔka | Tenten yɛ customizable fi 110 ~ 1500mm |