| Disponibilite: | |
|---|---|
Kalib nivo mekanik la, ak siveyans nivo entegre li yo ak fonksyonalite ekspozisyon, se yon solisyon solid pou machin konstriksyon ak lòt aplikasyon endistriyèl. Aparèy sa a konbine senplisite yon mekanis flote ak yon lekti klè, dirèk, ki ofri yon endikasyon serye ak imedya sou nivo likid. Avantaj prensipal li se nan lefèt ke li opere poukont sous pouvwa ekstèn, sa ki fè li ideyal pou anviwònman kote elektrisite ta ka konsistan oswa pa disponib.
. Konsepsyon endepandan sa a asire ke operasyon yo kontinye san pwoblèm, menm nan evènman an nan echèk kouran, bay yon rezo sekirite kritik pou machin ki depann sou nivo likid pou pèfòmans ak sekirite.
Ideyal pou tou de tank gaz ak dlo, kalib nivo mekanik nou an fasil enstale epi kenbe, fè li yon chwa pratik pou aplikasyon pou divès kalite. Kit pou sistèm backup ijans oswa operasyon kontinyèl, kalib sa a amelyore efikasite operasyonèl lè li pèmèt jesyon aktif nan nivo gaz/dlo.
| modèl # | BMGF-250 |
| Longè | 250mm nan pati anba a nan bride nilon an |
| Materyèl | PA66 nilon bride ak NBR flote |
| Sòti | Vide nan nivo plen |
| Flote dimansyon | 39 * 50mm |
| Fil | SAE-5 modèl twou |
| Si ou vle akseswar | Joint NBR ak vis aliye |
| Remak | Longè se customizable soti nan 110 ~ 1500mm |