| Ketersediaan: | |
|---|---|
Tolok aras mekanikal, dengan fungsi pemantauan dan paparan tahap bersepadunya, adalah penyelesaian yang teguh untuk jentera pembinaan dan aplikasi industri lain. Peranti ini menggabungkan kesederhanaan mekanisme apungan dengan bacaan yang jelas dan terus, menawarkan petunjuk paras bendalir yang boleh dipercayai dan segera. Kelebihan utamanya terletak pada hakikat bahawa ia beroperasi secara bebas daripada sumber kuasa luaran, menjadikannya sesuai untuk persekitaran yang elektrik mungkin tidak konsisten atau tidak tersedia.
. Reka bentuk serba lengkap ini memastikan operasi diteruskan dengan lancar, walaupun sekiranya berlaku kegagalan kuasa, menyediakan jaringan keselamatan kritikal untuk jentera yang bergantung pada tahap bendalir untuk prestasi dan keselamatan
Sesuai untuk kedua-dua tangki bahan api dan air, tolok aras mekanikal kami mudah dipasang dan diselenggara, menjadikannya pilihan praktikal untuk pelbagai aplikasi. Sama ada untuk sistem sandaran kecemasan atau operasi berterusan, tolok ini meningkatkan kecekapan operasi dengan membolehkan pengurusan proaktif paras bahan api/air.
| model # | BMGF-250 |
| Panjang | 250mm dari bahagian bawah bebibir nilon |
| bahan | Flange nilon PA66 dan terapung NBR |
| Keluaran | Kosong ke tahap penuh |
| Dimensi terapung | 39*50mm |
| Benang | Corak lubang SAE-5 |
| Aksesori pilihan | Gasket NBR dan skru pelekap |
| Teguran | Panjang boleh disesuaikan dari 110~1500mm |