| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Is réiteach láidir d'innealra tógála agus d'fheidhmeanna tionsclaíocha eile é an tomhas leibhéal meicniúil, lena fheidhmiúlacht chomhtháite monatóireachta agus taispeána. Comhcheanglaíonn an gléas seo simplíocht meicníochta snámhphointe le léamh soiléir, díreach, a thairgeann léiriú iontaofa agus láithreach ar leibhéil sreabhach. Is é an príomhbhuntáiste atá aige ná go n-oibríonn sé go neamhspleách ar fhoinsí cumhachta seachtracha, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do thimpeallachtaí ina bhféadfadh an leictreachas a bheith neamh-chomhsheasmhach nó gan a bheith ar fáil.
. Cinntíonn an dearadh féinchuimsitheach seo go leanann oibríochtaí go réidh, fiú i gcás teipeanna cumhachta, ag soláthar líontán sábhála ríthábhachtach d'innealra a bhraitheann ar leibhéil sreabhach le haghaidh feidhmíochta agus sábháilteachta
Ideal le haghaidh umair breosla agus uisce araon, tá ár n-umar leibhéal meicniúil éasca a shuiteáil agus a chothabháil, rud a fhágann gur rogha phraiticiúil é d'iarratais éagsúla. Cibé i gcás córais chúltaca éigeandála nó oibriú leanúnach, cuireann an tomhas seo le héifeachtúlacht oibriúcháin trí bhainistíocht réamhghníomhach ar leibhéil bhreosla/uisce a chumasú.
| samhail # | BMGF-250 |
| Fad | 250mm ó bhun an flange níolón |
| Ábhar | flange níolón PA66 agus snámhphointe NBR |
| Aschur | Folamh go leibhéal iomlán |
| Toise snámhphointe | 39*50mm |
| Snáithe | Patrún SAE-5 poll |
| Cúlpháirtí roghnach | Gasket NBR agus scriúnna gléasta |
| Nótaí | Is féidir an fad a shaincheapadh ó 110 ~ 1500mm |