| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Механикалық деңгей өлшегіш, оның интеграцияланған деңгей бақылауы және дисплей функционалдығы бар, құрылыс машиналары мен басқа өнеркәсіптік қолданбалар үшін сенімді шешім болып табылады. Бұл құрылғы қалқымалы механизмнің қарапайымдылығын анық, тікелей оқумен біріктіріп, сұйықтық деңгейін сенімді және дереу көрсетуді ұсынады. Оның басты артықшылығы оның сыртқы қуат көздерінен тәуелсіз жұмыс істеуінде жатыр, бұл оны электр энергиясы сәйкес келмейтін немесе қол жетімсіз болуы мүмкін орталар үшін өте қолайлы етеді.
. Бұл дербес дизайн өнімділік пен қауіпсіздік үшін сұйықтық деңгейіне сүйенетін машиналар үшін маңызды қауіпсіздік желісін қамтамасыз ете отырып, электр қуатының үзілуі жағдайында да жұмыстардың біркелкі жалғасуын қамтамасыз етеді.
Жанармай мен су бактары үшін өте қолайлы, біздің механикалық деңгей өлшегішті орнату және қызмет көрсету оңай, бұл оны әртүрлі қолданбалар үшін практикалық таңдау етеді. Төтенше жағдайдағы резервтік жүйелер үшін немесе үздіксіз жұмыс үшін бұл көрсеткіш отын/су деңгейін белсенді басқаруға мүмкіндік беру арқылы жұмыс тиімділігін арттырады.
| үлгі # | BMGF-250 |
| Ұзындығы | Нейлон фланецтің түбінен 250 мм |
| Материал | PA66 нейлон фланец және NBR қалқымалы |
| Шығару | Толық деңгейге дейін бос |
| Қалқымалы өлшем | 39*50мм |
| Жіп | SAE-5 тесік үлгісі |
| Қосымша аксессуар | NBR тығыздағыш және бекіту бұрандалары |
| Ескертпелер | Ұзындығы 110-1500 мм аралығында реттеледі |