| شتون: | |
|---|---|
د میخانیکي کچې ګیج ، د دې مدغم کچې نظارت او ښودلو فعالیت سره ، د ساختماني ماشینونو او نورو صنعتي غوښتنلیکونو لپاره قوي حل دی. دا وسیله د فلوټ میکانیزم سادگي د روښانه ، مستقیم لوستلو سره ترکیب کوي ، د مایع کچې معتبر او سمدستي نښې وړاندیز کوي. د دې لومړنۍ ګټه په حقیقت کې ده چې دا په خپلواک ډول د بهرني بریښنا سرچینو څخه کار کوي، دا د چاپیریال لپاره مثالی کوي چیرې چې بریښنا ممکن متناسب یا شتون نلري.
. دا پخپله ډیزاین شوی ډیزاین ډاډ ورکوي چې عملیات په اسانۍ سره دوام لري، حتی د بریښنا د ناکامۍ په صورت کې، د ماشینونو لپاره د خوندیتوب مهم جال چمتو کوي چې د فعالیت او خوندیتوب لپاره د مایع په کچه تکیه کوي.
د تیلو او اوبو دواړو ټانکونو لپاره غوره، زموږ د میخانیکي کچې ګیج نصب او ساتل اسانه دي، دا د مختلفو غوښتنلیکونو لپاره عملي انتخاب جوړوي. که د بیړني بیک اپ سیسټمونو یا دوامداره عملیاتو لپاره وي، دا ګیج د تیلو/اوبو سطحو فعال مدیریت فعالولو سره عملیاتي موثریت لوړوي.
| ماډل # | BMGF-250 |
| اوږدوالی | د نایلان فلانج له ښکته څخه 250mm |
| مواد | PA66 نایلان فلانج او NBR فلوټ |
| محصول | په بشپړه کچه خالي |
| د فلوټ ابعاد | 39*50mm |
| موضوع | SAE-5 سوراخ بیلګه |
| اختیاري لوازم | د NBR ګازکیټ او نصب کولو پیچ |
| څرګندونې | اوږدوالی له 110 ~ 1500mm څخه د تنظیم وړ دی |