| Prieinamumas: | |
|---|---|
Mechaninis lygio matuoklis su integruota lygio stebėjimo ir rodymo funkcija yra tvirtas sprendimas statybinėms mašinoms ir kitoms pramoninėms reikmėms. Šiame įrenginyje plūduriuojančio mechanizmo paprastumas derinamas su aiškiu, tiesioginiu rodmeniu, užtikrinančiu patikimą ir greitą skysčio lygio rodymą. Pagrindinis jo pranašumas yra tai, kad jis veikia nepriklausomai nuo išorinių maitinimo šaltinių, todėl idealiai tinka aplinkoje, kurioje elektros energija gali būti nenuosekli arba nepasiekiama.
. Ši autonominė konstrukcija užtikrina sklandų darbą net ir nutrūkus elektrai, o tai yra svarbus apsauginis tinklas mašinoms, kurių veikimas ir saugumas priklauso nuo skysčių lygio.
Idealiai tinka tiek degalų, tiek vandens bakams, mūsų mechaninis lygio matuoklis yra lengvai montuojamas ir prižiūrimas, todėl tai yra praktiškas pasirinkimas įvairioms reikmėms. Nesvarbu, ar tai būtų avarinės atsarginės sistemos, ar nuolatinis veikimas, šis matuoklis padidina veiklos efektyvumą, nes leidžia aktyviai valdyti kuro / vandens lygį.
| modelis Nr. | BMGF-250 |
| Ilgis | 250 mm nuo nailoninio flanšo apačios |
| Medžiaga | PA66 nailono flanšas ir NBR plūdė |
| Išvestis | Tuščia iki viso lygio |
| Plūdės matmuo | 39*50mm |
| Siūlas | SAE-5 skylių modelis |
| Pasirenkamas priedas | NBR tarpiklis ir tvirtinimo varžtai |
| Pastabos | Ilgis reguliuojamas nuo 110 iki 1500 mm |