Nlele ọkwa igwe, yana nleba anya ọkwa ya na arụmọrụ ngosipụta, bụ ihe ngwọta siri ike maka igwe ihe owuwu na ngwa ụlọ ọrụ ndị ọzọ. Ngwaọrụ a na-ejikọta ịdị mfe nke usoro ihe n'elu mmiri na-agụpụta nke ọma, na-enye nkọwa doro anya na ozugbo nke ọkwa mmiri. Uru ya bụ isi bụ n'eziokwu na ọ na-arụ ọrụ n'adabereghị na isi mmalite ike dị na mpụga, na-eme ka ọ dị mma maka gburugburu ebe ọkụ eletrik nwere ike ọ gaghị ekwekọ ma ọ bụ adịghị adị.
. Nhazi nke a na-ejide onwe ya na-eme ka ọrụ ahụ na-aga n'ihu nke ọma, ọbụna n'ọnọdụ nke ọdịda ike, na-enye nchekwa nchekwa dị egwu maka igwe na-adabere na ọkwa mmiri maka ịrụ ọrụ na nchekwa.
Dị mma maka ma mmanụ ụgbọala na tankị mmiri, ihe nlele ọkwa igwe anyị dị mfe iji wụnye na ịnọgide na-enwe ya, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ bara uru maka ngwa dị iche iche. Ma maka sistemụ nkwado mberede ma ọ bụ arụ ọrụ na-aga n'ihu, nlele a na-eme ka arụmọrụ arụ ọrụ dịkwuo mma site n'ịkwalite njikwa ike nke ọkwa mmanụ / mmiri.
| ihe nlereanya # | BMGF-250 |
| Ogologo | 250mm site na ala nke nylon flange |
| Ihe onwunwe | PA66 nylon flange na NBR sere n'elu |
| Mpụta | Oghere ruo ọkwa zuru oke |
| Ogo n'elu mmiri | 39 * 50mm |
| eri | ụkpụrụ oghere SAE-5 |
| Ngwa nhọrọ | NBR gasket na arịọnụ kposara |
| Okwu | Ogologo bụ customizable si 110 ~ 1500mm |