| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Pîvana asta mekanîkî, bi fonksiyona çavdêriya asta yekbûyî û dîmenderê, ji bo makîneyên çêkirinê û sepanên din ên pîşesaziyê çareseriyek bihêz e. Ev amûr sadebûna mekanîzmayek float bi xwendinek zelal, rasterast re, nîşanek pêbawer û tavilê ya astên şilavê pêşkêşî dike. Feydeya wê ya bingehîn di vê yekê de ye ku ew ji çavkaniyên hêza derveyî serbixwe tevdigere, ku ew ji bo hawîrdorên ku dibe ku elektrîk nakok be an tune be îdeal e.
. Ev sêwirana xweser piştrast dike ku operasyon bi rêkûpêk berdewam dibin, tewra di bûyera têkçûna elektrîkê de, ji bo makîneyên ku ji bo performans û ewlehiyê xwe dispêre astên şilavê, tora ewlehiyê ya krîtîk peyda dike.
Hem ji bo tankên sotemeniyê û hem jî ji bo avê îdeal e, pîvana asta mekanîkî ya me hêsan tê sazkirin û domandin, ku ew ji bo serîlêdanên cihêreng vebijarkek pratîkî dike. Çi ji bo pergalên paşvekêşana acîl an jî xebata domdar, ev pîvana karbidestiya xebitandinê zêde dike bi rêvekirina rêveberiya proaktîf a astên sotemenî/avê.
| model # | BMGF-250 |
| Dirêjî | 250mm ji binê flange naylon |
| Mal | PA66 flange naylon û float NBR |
| Karûabr | Vala heya asta tevahî |
| Pîvana float | 39*50mm |
| Dezî | SAE-5 pattern hole |
| accessory Bijarî | NBR gasket û pêlên lêdanê |
| Remarks | Dirêjahî ji 110 ~ 1500 mm veqetandî ye |