| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
၎င်း၏ပေါင်းစပ်အဆင့်စောင့်ကြည့်ခြင်းနှင့်ပြသခြင်းလုပ်ဆောင်ချက်ပါရှိသောစက်မှုအဆင့်တိုင်းထွာသည် ဆောက်လုပ်ရေးစက်ပစ္စည်းများနှင့် အခြားစက်မှုလုပ်ငန်းသုံးပစ္စည်းများအတွက် ခိုင်မာသောဖြေရှင်းချက်တစ်ခုဖြစ်သည်။ ဤစက်ပစ္စည်းသည် မျှော့ယန္တရား၏ရိုးရှင်းမှုကို ရှင်းရှင်းလင်းလင်း၊ တိုက်ရိုက်ဖတ်ထုတ်မှုဖြင့် ပေါင်းစပ်ထားပြီး၊ ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး အရည်အဆင့်များကို ချက်ချင်းညွှန်ပြပေးပါသည်။ ၎င်း၏အဓိကအားသာချက်မှာ ပြင်ပဓာတ်အားရင်းမြစ်များနှင့် အမှီအခိုကင်းစွာလည်ပတ်နိုင်ပြီး လျှပ်စစ်ဓာတ်အား ကိုက်ညီမှုမရှိသော သို့မဟုတ် မရရှိနိုင်သည့်ပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် စံပြဖြစ်စေခြင်းဖြစ်သည်
. ဤကိုယ်တိုင်ပါရှိသော ဒီဇိုင်းသည် လျှပ်စစ်ဓာတ်အား ချို့ယွင်းမှုဖြစ်ပွားသည့်တိုင် လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှုများကို ချောမွေ့စွာ ဆက်လက်လုပ်ဆောင်နိုင်စေကာ စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ဘေးကင်းလုံခြုံရေးအတွက် အရည်အဆင့်ကို မှီခိုရသော စက်များအတွက် အရေးကြီးသောဘေးကင်းလုံခြုံရေးပိုက်ကွန်ကို ပေးဆောင်စေပါသည်။
လောင်စာဆီနှင့် ရေလှောင်ကန်များအတွက် စံပြဖြစ်ပြီး၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာ အဆင့်တိုင်းကိရိယာသည် တပ်ဆင်ထိန်းသိမ်းရန် လွယ်ကူသောကြောင့် အမျိုးမျိုးသော အသုံးချမှုများအတွက် လက်တွေ့ကျသော ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ဖြစ်စေပါသည်။ အရေးပေါ်အရန်စနစ်များအတွက်ဖြစ်စေ သို့မဟုတ် စဉ်ဆက်မပြတ်လုပ်ဆောင်မှုဖြစ်စေ၊ ဤကိရိယာသည် လောင်စာဆီ/ရေအဆင့်များကို ကြိုတင်စီမံနိုင်စေခြင်းဖြင့် လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှုစွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးပါသည်။
| မော်ဒယ် # | BMGF-250 |
| အရှည် | နိုင်လွန်အနားကွပ်၏အောက်ခြေမှ 250mm |
| ပစ္စည်း | PA66 နိုင်လွန်အနားကွပ်နှင့် NBR မျှော့ |
| အထွက် | အဆင့်ပြည့်ဖို့ချည်းပါပဲ။ |
| Float dimension | 39*50mm |
| ချည် | SAE-5 အပေါက်ပုံစံ |
| ရွေးချယ်နိုင်သောဆက်စပ်ပစ္စည်း | NBR gasket နှင့် mounting screws များ |
| ပြီလေ။ | အရှည် 110 ~ 1500mm မှ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |