| A awm theih dan: | |
|---|---|
Fuel level sensor TN chhungkaw hian analog output signal a pe a, fuel level chiang taka enfiah theihna turin generator system awm tawhte nena awlsam taka inzawmkhawm a ni. Heng sensor te hian fuel level nena inmil float mechanism an hmang a, chu chuan tehna chhunzawm zel leh rintlak tak a pe thei a ni. System integrity vawng reng tur leh clogging ven nan filter leh optional air vent an nei a ni
. Sensor-te hian install awlsamna tur connector option hrang hrang an nei bawk a, pipe diameter 8mm, 10mm, leh 12mm-a siam a ni a, hei hian system design-ah pawh flexibility a siamsak a ni
| entawn tlak # | TN-300 a ni |
| Dung | Head unit hnuai lam atanga a sir thlengin 300mm a ni a, 110mm~1500mm hi customizable a ni |
| Bungrua | stainless steel probe leh NBR float hmanga siam a ni |
| Output a ni | 0-190ohm emaw 240-33ohm emaw a ni a, a duh angin a siam theih bawk |
| Thutlukna | 21mm a ni a, a resolution (default) a ni. |
| Float dimension a ni | 35*32 NBR a ni |
| Fuel suction pipe hmanga siam a ni | φ8mm, 10mm, 12mm hi duhthlan theih a ni a, filter unit hi duhthlan theih a ni |
| Fuel rawn kir lehna pipe | φ8mm, 10mm, 12mm hi duhthlan theih a ni a, a sei zawng pawh a duh angin a siam theih bawk |
| Air vent a ni | φ6mm a ni |
| Cable sei zawng a ni | default sei zawng chu connector tel lovin 460mm a ni a; a sei zawng chu customizable a ni |
| Connector a ni | Cable-a integrated a nih chuan optional a ni |

