| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Malbata TN ya senzorên asta sotemeniyê îşaretek encamek analog pêşkêşî dike, ku ji bo şopandina asta sotemeniyê ya rastîn entegrasyona hêsan bi pergalên jeneratorê yên heyî re peyda dike. Van senzoran mekanîzmayek float bikar tînin ku bi asta sotemeniyê re tevdigere, pîvandinên domdar û pêbawer peyda dike. Ew bi parzûnek û hewayek vebijarkî ve têne saz kirin da ku yekrêziya pergalê biparêzin û pêşî li xitimandinê bigirin
. Sensor di heman demê de vebijarkên cihêreng ên girêdanê jî ji bo sazkirina hêsan vedigirin û di navberên boriyên 8 mm, 10 mm, û 12 mm de hene, ku di sêwirana pergalê de nermbûnê dihêlin.
| model # | TN-300 |
| Dirêjî | 300mm ji binî heya berika yekîneya serî, 110mm ~ 1500mm xwerû ye |
| Mal | sonda polayê zengarnegir û float NBR |
| Karûabr | 0-190ohm an 240-33ohm, xwerû |
| Resolution | Di çareseriyê de 21 mm (pêşniyaz) |
| Pîvana float | 35*32 NBR |
| lûleya kişandina sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, yekîneya parzûnê vebijarkî ye |
| Boriya vegerandina sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, dirêjahî xwerû ye |
| Avahiya hewayê | φ6mm li default |
| Dirêjahiya kabloyê | dirêjahiya xwerû 460mm bê girêdan e; dirêjahiya xwerû ye |
| Connector | Vebijarkî ye ku li ser kabloyê were yek kirin |

