A familia TN de sensores de nivel de combustible ofrece un sinal de saída analóxico, que garante unha fácil integración cos sistemas xeradores existentes para un seguimento preciso do nivel de combustible. Estes sensores utilizan un mecanismo flotante que se move co nivel de combustible, proporcionando medicións continuas e fiables. Están equipados cun filtro e unha ventilación de aire opcional para manter a integridade do sistema e evitar obstrucións
. Os sensores tamén contan con varias opcións de conectores para facilitar a instalación e están dispoñibles en tubos de diámetros de 8 mm, 10 mm e 12 mm, o que permite flexibilidade no deseño do sistema.
| modelo # | TN-300 |
| Lonxitude | 300 mm desde a parte inferior ata o bordo da unidade principal, 110 mm ~ 1500 mm personalizables |
| Material | sonda de aceiro inoxidable e flotador NBR |
| Saída | 0-190ohm ou 240-33ohm, personalizable |
| Resolución | Resolución de 21 mm (predeterminado) |
| Dimensión flotante | 35*32 NBR |
| Tubo de aspiración de combustible | φ8 mm, 10 mm, 12 mm é opcional, a unidade de filtro é opcional |
| Tubo de retorno de combustible | φ8 mm, 10 mm, 12 mm é opcional, a lonxitude é personalizable |
| Vendo de aire | φ6 mm por defecto |
| Lonxitude do cable | A lonxitude predeterminada é de 460 mm sen conector; a lonxitude é personalizable |
| Conector | É opcional para estar integrado no cable |

