| Eskuragarritasuna: | |
|---|---|
Erregai-maila-sentsoreen TN familiak irteera-seinale analogikoa eskaintzen du, lehendik dauden sorgailu-sistemekin integrazio erraza bermatuz erregai-maila zehatz-mehatz kontrolatzeko. Sentsore hauek erregaiaren mailarekin mugitzen den flotatzaile mekanismo bat erabiltzen dute, neurketa etengabe eta fidagarriak emanez. Iragazki batekin eta hautazko aire-haubidea dute, sistemaren osotasuna mantentzeko eta blokeoak saihesteko
. Sentsoreek konektore-aukera ezberdinak dituzte erraz instalatzeko eta 8mm, 10mm eta 12mm-ko hodien diametroetan eskuragarri daude, sistemaren diseinuan malgutasuna ahalbidetuz.
| eredua # | TN-300 |
| Luzera | Buruko unitatearen behetik ertzera 300 mm, 110 mm ~ 1500 mm pertsonalizagarria da |
| Materiala | altzairu herdoilgaitzezko zunda eta NBR flotagailua |
| Irteera | 0-190ohm edo 240-33ohm, pertsonalizagarria |
| Ebazpena | 21 mm-ko bereizmena (lehenetsia) |
| Flotatzailearen dimentsioa | 35*32 NBR |
| Erregaia xurgatzeko hodia | φ8mm, 10mm, 12mm aukerakoa da, iragazkien unitatea aukerakoa da |
| Erregaia itzultzeko hodia | φ8mm, 10mm, 12mm aukerakoa da, luzera pertsonalizagarria da |
| Aire-hasiera | φ6mm lehenetsita |
| Kablearen luzera | lehenetsitako luzera 460 mm da konektorerik gabe; luzera pertsonalizagarria da |
| Konektorea | Aukerakoa da kablean integratzea |

