| ئىشلىتىشچانلىقى: | |
|---|---|
TN ئائىلىسى يېقىلغۇ سەۋىيىسىدىكى سېنزور ئوخشىتىش چىقىرىش سىگنالى بىلەن تەمىنلەيدۇ ، يېقىلغۇ دەرىجىسىنى ئېنىق ئۆلچەش ئۈچۈن ھازىرقى گېنېراتور سىستېمىسى بىلەن ئاسان بىرىكىشكە كاپالەتلىك قىلىدۇ. بۇ سېنزورلار يېقىلغۇ سەۋىيىسى بىلەن ھەرىكەتلىنىدىغان لەيلىمە مېخانىزمدىن پايدىلىنىپ ، ئۈزلۈكسىز ۋە ئىشەنچلىك ئۆلچەش بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئۇلارغا سۈزگۈچ ۋە ئىختىيارى ھاۋا شامال ئېغىزى ئورنىتىلغان بولۇپ ، سىستېمىنىڭ پۈتۈنلۈكىنى ساقلاپ ، توسۇلۇپ قېلىشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ
. بۇ سېنزوردا يەنە ئاسان ئورنىتىش ئۈچۈن ھەر خىل ئۇلىغۇچ تاللانمىلىرى قوللىنىلغان بولۇپ ، تۇرۇبا دىئامېتىرى 8 مىللىمېتىر ، 10 مىللىمېتىر ۋە 12 مىللىمېتىر بولۇپ ، سىستېما لايىھىسىنىڭ جانلىقلىقىنى تەمىنلەيدۇ.
| model # | TN-300 |
| ئۇزۇنلۇقى | ئاستى قىسمىدىن 300 مىللىمېتىرغىچە ، بىرلىكى 110mm ~ 1500mm غىچە خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ |
| ماتېرىيال | داتلاشماس پولات تەكشۈرۈش ئەسۋابى ۋە NBR لەيلەيدۇ |
| چىقىرىش | 0-190ohm ياكى 240-33ohm ، خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ |
| قارار | ئېنىقلىق دەرىجىسى 21mm (سۈكۈتتىكى) |
| لەيلىمە ئۆلچەم | 35 * 32 NBR |
| يېقىلغۇ سۈمۈرگۈچ | φ8mm ، 10mm ، 12mm ئىختىيارى ، سۈزگۈچ بىرلىكى ئىختىيارى |
| يېقىلغۇ قايتۇرۇش تۇرۇبىسى | φ8mm ، 10mm ، 12mm ئىختىيارى ، ئۇزۇنلۇقى ئىختىيارى |
| ھاۋا شامالدۇرغۇچ | سۈكۈتتىكى mm6mm |
| كابېلنىڭ ئۇزۇنلۇقى | كۆڭۈلدىكى ئۇزۇنلۇقى 460mm. ئۇزۇنلۇقى خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ |
| ئۇلىغۇچ | كابېلغا بىرلەشتۈرۈش ئىختىيارى |

