| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Familia TN umi sensor nivel de combustible oikuave'ë señal de salida analógica, oaseguráva integración fácil umi sistema generador oîva ndive monitoreo preciso nivel de combustible. Ko'ã sensor oiporu mecanismo de flotación omýiva nivel de combustible ndive, ome'ëva medición continua ha ojegueroviapáva. Ojeguereko hikuái filtro ha ventilación de aire opcional omantene haguã integridad sistema ha ani haguã oñemboty
. Umi sensor oreko avei opáichagua opción conector instalación ndahasýiva ha ojeguereko diámetro de tubería 8mm, 10mm, ha 12mm, opermitíva flexibilidad diseño sistema .
| techapyrãramo # | TN-300 rehegua. |
| Pukukue | 300mm iguy guive pe borde peve unidad iñakã, 110mm ~ 1500mm ha'e personalizable |
| Iñapỹiva | sonda de acero inoxidable ha flotador NBR |
| Salida rehegua | 0-190ohm térã 240-33ohm, ojejapokuaa |
| Apoukapy | 21mm resolución-pe (por defecto) . |
| Dimensión flotador rehegua | 35*32 NBR rehegua |
| Tubo de succión de combustible rehegua | φ8mm, 10mm, 12mm ha'e opcional, unidad filtro ha'e opcional |
| Tubo de retorno combustible rehegua | φ8mm, 10mm, 12mm ha'e opcional, ipukukue ha'e personalizable |
| Aire ventilación rehegua | φ6mm por defecto-pe |
| Cable pukukue | Ipukukue por defecto ha’e 460mm conector’ỹre; ipukukue ha’e personalizable . |
| Conector rehegua | Ha'e opcional oñeintegra haguã cable-pe |

