| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
Түлшний түвшний мэдрэгчийн TN гэр бүл нь аналог гаралтын дохиог санал болгож, түлшний түвшинг нарийн хянахын тулд одоо байгаа генераторын системтэй хялбар нэгтгэх боломжийг олгодог. Эдгээр мэдрэгч нь түлшний түвшинтэй хамт хөдөлдөг хөвөх механизмыг ашигладаг бөгөөд тасралтгүй бөгөөд найдвартай хэмжилтийг хангадаг. Тэд системийн бүрэн бүтэн байдлыг хадгалах, бөглөрөхөөс урьдчилан сэргийлэхийн тулд шүүлтүүр, нэмэлт агааржуулалтын нүхээр тоноглогдсон
. Мэдрэгчид нь суулгахад хялбар янз бүрийн холбогчтой бөгөөд 8мм, 10мм, 12мм-ийн хоолойн диаметртэй байдаг нь системийн дизайны уян хатан байдлыг хангах боломжийг олгодог.
| загвар # | TN-300 |
| Урт | Толгойн хэсгийн доод хэсгээс ирмэг хүртэл 300мм, 110мм~1500мм-ийг өөрчлөх боломжтой |
| Материал | зэвэрдэггүй ган датчик ба NBR хөвөгч |
| Гаралт | 0-190 Ом эсвэл 240-33 Ом, тохируулах боломжтой |
| Шийдвэр | 21мм нягтрал (өгөгдмөл) |
| Хөвөгч хэмжээ | 35*32 NBR |
| Шатахууны сорох хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, шүүлтүүрийн нэгж нь сонголттой |
| Шатахууны буцах хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, уртыг өөрчлөх боломжтой |
| Агааржуулагч | Анхдагчаар φ6мм |
| Кабелийн урт | үндсэн урт нь холбогчгүйгээр 460 мм; уртыг тохируулах боломжтой |
| Холбогч | Энэ нь кабель дээр нэгдсэн байх нь сонголт юм |

