| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
ईंधन स्तर संवेदक कें टीएन परिवार एकटा एनालॉग आउटपुट सिग्नल प्रदान करयत छै, जे सटीक ईंधन स्तर निगरानी कें लेल मौजूदा जनरेटर प्रणालीक कें साथ आसान एकीकरण सुनिश्चित करयत छै. ई संवेदकऽ म॑ फ्लोट तंत्र के उपयोग करलऽ जाय छै जे ईंधन के स्तर के साथ चलै छै, जेकरा स॑ लगातार आरू विश्वसनीय मापन उपलब्ध होय छै । इ सिस्टम कें अखंडता कें बनाए रखनाय आ जाम सं बचाव कें लेल फिल्टर आ वैकल्पिक एयर वेंट सं लैस छै
. सेंसर म॑ आसान स्थापना लेली विभिन्न कनेक्टर विकल्प भी छै आरू ई 8mm, 10mm, आरू 12mm के पाइप व्यास म॑ उपलब्ध छै, जेकरा स॑ सिस्टम डिजाइन म॑ लचीलापन मिलै छै
| आदर्श # | टीएन-300 के |
| लंबाई | 300mm नीचे से सिर इकाई के किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य है | |
| सामग्री | स्टेनलेस स्टील जांच आ एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| प्रस्ताव | रिजोल्यूशन मे 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, फिल्टर इकाई वैकल्पिक अछि |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| हवा के वेंट | डिफ़ॉल्ट में φ6mm |
| केबल लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm अछि; लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| कनेक्टर | केबल पर एकीकृत होएब वैकल्पिक अछि |

