| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
Di TN famili fɔ fiul lɛvɛl sɛns dɛn de gi wan analɔg ɔtput signal, we de mek shɔ se i izi fɔ intagret wit di jenɛratɔ sistem dɛn we de naw fɔ prɛsis fiul lɛvɛl monitarin. Dɛn sɛns ya de yuz wan flot mɛkanism we de muv wit di fiul lɛvɛl, we de gi kɔntinyu ɛn rili mɛzhɔmɛnt. Dɛn gɛt filta ɛn opshɔnal ay vent fɔ mek di sistem kɔntinyu fɔ wok ɛn fɔ mek i nɔ klɔg
. Di sɛns dɛn gɛt difrɛn kɔnɛkta opshɔn dɛn bak fɔ izi instɔleshɔn ɛn dɛn de insay paip dayamita we na 8mm, 10mm, ɛn 12mm, we de alaw fɔ fleksibiliti insay di sistɛm dizayn
| ɛgzampul # | TN-300 we dɛn kɔl |
| Lɔng | 300mm frɔm di bɔt to di edj fɔ ed yunit, 110mm ~ 1500mm na kɔstɔmayz |
| Tin dɛn | stenlɛs stiɛl prob ɛn NBR flot |
| Di tin we dɛn kin du | 0-190ohm ɔ 240-33ohm, we yu kin kɔstɔmayz |
| Sɔlv | 21mm in rεsכlushכn (difכlt) |
| Flot dimɛnshɔn | 35*32 NBR we de na di wɔl |
| Fiul sɔkshɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshonal, filta yunit na opshonal |
| Fiul ritɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshɔnal, lɔng na kɔstɔmayz |
| Air vent we de mek di briz kɔmɔt | φ6mm in difɔlt . |
| Kebul lɔng . | Difɔlt lɔng na 460mm we nɔ gɛt kɔnɛkta; Di lɔng we dɛn kin kɔstɔmayz . |
| Kɔnɛkta | Na opshɔnal fɔ bi intagreted pan di kebul . |

