| Argamuu: | |
|---|---|
Maatiin TN sensaroota sadarkaa boba’aa mallattoo oomisha analoogii kan dhiyeessu yoo ta’u, hordoffii sadarkaa boba’aa sirrii ta’eef sirna jenereetaroota jiran waliin salphaatti walitti makamuu mirkaneessa. Sensaroonni kunniin mala lola’aa sadarkaa boba’aa waliin socho’u fayyadamuun safartuu walitti fufiinsa qabuu fi amanamaa ta’e kenna. Isaanis qulqullina sirnichaa eeguu fi akka hin cufamneef filtaraa fi qilleensa filannoo ta’e kan qaban ta’uu ibsameera
. Sensaroonni kunneenis filannoowwan walqabsiisaa adda addaa kan qaban yoo ta’u, salphaatti dhaabuuf kan gargaaran yoo ta’u, daayameetira tuuboo 8mm, 10mm, fi 12mm ta’een kan argaman yoo ta’u, kunis dizaayinii sirnichaa keessatti akka jijjiiramu kan taasisudha
| adda duree # | TN-300 jedhamuun beekama |
| Dheerina | 300mm jalaa hanga qarqara mataa yuunitii, 110mm ~ 1500mm customizable dha |
| Meeshaa | probe sibiilaa hin goggogne fi NBR float |
| Bu’aa | 0-190ohm ykn 240-33ohm, kan haala barbaadamuun kan jijjiiramu |
| Xumura | 21mm furmaata (durtii) . |
| Dimshaashumatti lola'aa | 35*32 NBR irratti |
| Tuboo xuuxuu boba’aa | φ8mm, 10mm, 12mm filannoodha, yuunitiin filtaraa filannoodha |
| Ujummoo boba’aa deebisuu | φ8mm, 10mm, 12mm filannoodha, dheerinni isaa haala barbaadamuun kan jijjiiramudha |
| Qilleensi itti bahu | φ6mm durtii ta'ee |
| Dheerinni keebilii | dheerinni durtii 460mm walqabsiisaa malee; dheerinni isaa haala barbaadamuun kan jijjiiramudha |
| Walqabsiisaa | Keebilii irratti walitti makamuun filannoodha |

