| Мөмкинлек: | |
|---|---|
Ягулык дәрәҗәсе сенсорларының ТН гаиләсе аналог чыгу сигналын тәкъдим итә, ягулык дәрәҗәсен төгәл мониторинглау өчен булган генератор системалары белән җиңел интеграцияләнүне тәэмин итә. Бу сенсорлар ягулык дәрәҗәсе белән хәрәкәт итүче йөзү механизмын кулланалар, өзлексез һәм ышанычлы үлчәүләр бирәләр. Алар система бөтенлеген саклау һәм тыгылу өчен фильтр һәм өстәмә һава торышы белән җиһазландырылган
. Сенсорларда шулай ук җиңел урнаштыру өчен төрле тоташтыргыч вариантлар бар, һәм алар 8 мм, 10 мм һәм 12 мм торба диаметрларында бар, бу система дизайнында сыгылмалы булырга мөмкинлек бирә.
| модель # | ТН-300 |
| Озынлык | Түбәндән 300 мм баш җайланма читенә кадәр, 110 мм ~ 1500 мм көйләнә |
| Материал | дат басмаган корыч зонд һәм NBR йөзә |
| Чыгыш | 0-190ohm яки 240-33ohm, көйләнә торган |
| Резолюция | 21 мм резолюциядә (килешү буенча) |
| Йөзү үлчәме | 35 * 32 НБР |
| Ягулык сорау торбасы | φ8 мм, 10 мм, 12 мм өстәмә, фильтр берәмлеге өстәмә |
| Ягулык кайтару торбасы | φ8 мм, 10 мм, 12 мм өстәмә, озынлыгы көйләнә |
| Airава торышы | Килешү буенча mm6 мм |
| Кабель озынлыгы | килешү озынлыгы 460 мм; озынлык көйләнә |
| Тоташтыручы | Кабельгә интеграцияләнү факультатив |

