| Muaj: | |
|---|---|
TN tsev neeg ntawm cov roj theem sensors muaj cov teeb liab tso zis analog, kom ntseeg tau yooj yim kev koom ua ke nrog cov tshuab hluav taws xob uas twb muaj lawm rau kev saib xyuas cov roj qib. Cov sensors no siv lub tshuab ntab uas txav nrog cov roj theem, muab kev ntsuas txuas ntxiv thiab txhim khu kev qha. Lawv tau nruab nrog lub lim dej thiab lub qhov tso pa tawm los ua kom muaj kev ncaj ncees thiab tiv thaiv kev txhaws
. Cov sensors kuj muaj ntau yam kev xaiv rau kev teeb tsa yooj yim thiab muaj nyob rau hauv cov yeeb nkab diameters ntawm 8mm, 10mm, thiab 12mm, tso cai rau kev yooj yim hauv kev tsim qauv.
| qauv # | TSI-300 |
| Ntev | 300mm los ntawm hauv qab mus rau ntug ntawm lub taub hau chav tsev, 110mm ~ 1500mm yog customizable |
| Khoom siv | stainless hlau sojntsuam thiab NBR ntab |
| Tso zis | 0-190ohm lossis 240-33ohm, customizable |
| Kev daws teeb meem | 21mm hauv kev daws teeb meem (default) |
| Float dimension | 35 * 32 NBR |
| Roj suction yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, lim tsev yog xaiv tau |
| Roj rov qab yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, ntev yog customizable |
| Cua qhov cua | φ6mm nyob rau hauv default |
| Cable ntev | default ntev yog 460mm tsis muaj connector; ntev yog customizable |
| Txuas | Nws yog xaiv tau los ua ke ntawm lub cable |

