| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
လောင်စာဆီအဆင့်အာရုံခံကိရိယာများ၏ TN မိသားစုသည် တိကျသောလောင်စာဆီအဆင့်ကိုစောင့်ကြည့်ရန်အတွက် လက်ရှိမီးစက်စနစ်များနှင့် လွယ်ကူသောပေါင်းစပ်မှုကိုသေချာစေသည့် analog output signal ကိုပေးပါသည်။ ဤအာရုံခံကိရိယာများသည် စဉ်ဆက်မပြတ်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသော တိုင်းတာမှုများကို ပံ့ပိုးပေးသည့် လောင်စာဆီအဆင့်ဖြင့် ရွေ့လျားသည့် မျှော့ယန္တရားကို အသုံးပြုသည်။ ၎င်းတို့သည် စနစ်သမာဓိကို ထိန်းသိမ်းရန်နှင့် ပိတ်ဆို့ခြင်းမှ ကာကွယ်ရန် စစ်ထုတ်ခြင်းနှင့် ရွေးချယ်နိုင်သော လေဝင်ပေါက်တစ်ခု တပ်ဆင်ထားသည်။
. အာရုံခံကိရိယာများသည် တပ်ဆင်ရလွယ်ကူရန် ချိတ်ဆက်မှုရွေးချယ်စရာအမျိုးမျိုးကိုလည်း ပါ၀င်ပြီး ပိုက်အချင်း 8mm၊ 10mm နှင့် 12mm တို့တွင် ရရှိနိုင်ပြီး စနစ်ဒီဇိုင်းတွင် လိုက်လျောညီထွေရှိစေရန် ကူညီပေးပါသည်။
| မော်ဒယ် # | TN-300 |
| အရှည် | ခေါင်းယူနစ်၏အောက်ခြေမှ 300mm၊ 110mm ~ 1500mm စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည် |
| ပစ္စည်း | stainless steel probe နှင့် NBR float |
| အထွက် | 0-190ohm သို့မဟုတ် 240-33ohm၊ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ဆုံးဖြတ်ချက် | ပုံရိပ်ပြတ်သားမှု 21 မီလီမီတာ (မူလ) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| လောင်စာစုပ်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ filter ယူနစ်သည် စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်နိုင်သည်။ |
| ဆီပြန်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| လေဝင်ပေါက် | မူရင်းတွင် φ6mm |
| ကြိုးအရှည် | ပုံသေ အရှည်မှာ ချိတ်ဆက်ကိရိယာမပါဘဲ 460 မီလီမီတာ၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာ | ကြိုးပေါ်တွင် ပေါင်းစည်းရန် ရွေးချယ်နိုင်သည် |

