| Beskikberens: | |
|---|---|
De TN-famylje fan brânstofnivosensors biedt in analoog útfiersinjaal, en soarget foar maklike yntegraasje mei besteande generatorsystemen foar krekte kontrôle fan brânstofnivo. Dizze sensors brûke in floatmeganisme dat beweecht mei it brânstofnivo, en leverje kontinuze en betroubere mjittingen. Se binne foarsjoen fan in filter en in opsjonele lucht vent te behâlden systeem yntegriteit en foar te kommen clogging
. De sensoren hawwe ek ferskate ferbiningsopsjes foar maklike ynstallaasje en binne beskikber yn piipdiameters fan 8mm, 10mm en 12mm, wêrtroch fleksibiliteit yn systeemûntwerp mooglik is.
| model # | TN-300 |
| Lingte | 300mm fan 'e boaiem nei de râne fan' e holle ienheid, 110mm ~ 1500mm is oanpasber |
| Materiaal | roestfrij stiel sonde en NBR float |
| Utfier | 0-190ohm of 240-33ohm, oanpasber |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje (standert) |
| Float diminsje | 35*32 NBR |
| Fuel suction pipe | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, filter ienheid is opsjoneel |
| Fuel werom piip | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, lingte is oanpasber |
| Air vent | φ6mm yn standert |
| Kabel lingte | standert lingte is 460mm sûnder connector; lingte is oanpasber |
| Connector | It is opsjoneel om te yntegrearjen op 'e kabel |

