| Wāteatanga: | |
|---|---|
Ko te whanau TN o nga pukoro taumata wahie e tuku ana i te tohu whakaputa tairitenga, e whakarite ana i te whakaurunga ngawari ki nga punaha miihini o mua mo te aro turuki i te taumata wahie. Ka whakamahia e enei pukoro he miihini tere e neke ana me te taumata wahie, e whakarato ana i nga inenga tuturu me te pono. Kua rite ki a raatau he tātari me tetahi kohanga hau hei pupuri i te pono o te punaha me te aukati i te kapo
. Kei roto ano hoki i nga pukoro nga momo hononga honohono mo te whakaurunga ngawari me te waatea i nga diameter paipa o te 8mm, 10mm, me te 12mm, e taea ai te ngawari ki te hoahoa punaha.
| tauira # | TN-300 |
| Te roa | 300mm mai i te raro ki te taha o te waeine upoko, 110mm~1500mm he mea whakarite |
| Rauemi | kowiri tira tirotiro me te maanu NBR |
| Putanga | 0-190ohm ranei 240-33ohm, whakarite |
| Whakatau | 21mm te taumira (taunoa) |
| Ahu mānu | 35*32 NBR |
| Pupa momi wahie | Ko te φ8mm, 10mm, 12mm he mea whiriwhiri, he mea whiriwhiri te waeine tātari |
| Pupa whakahoki wahie | Ko te φ8mm, 10mm, 12mm te whiriwhiri, ka taea te whakarite te roa |
| Putanga hau | φ6mm i te taunoa |
| Te roa o te taura | roa taunoa ko 460mm kore tūhono; te roa ka taea te whakarite |
| Kaihono | He mea whiriwhiri kia whakauruhia ki runga i te taura |

