| Даступнасць: | |
|---|---|
Сямейства датчыкаў узроўню паліва TN прапануе аналагавы выхадны сігнал для бесперашкоднай інтэграцыі ў аўтамабільныя сістэмы, забяспечваючы дакладны маніторынг узроўню паліва. Выкарыстоўваючы паплавковы механізм, яны забяспечваюць бесперапынныя і надзейныя вымярэнні. Гэтыя датчыкі пастаўляюцца з фільтрамі і дадатковымі вентыляцыйнымі адтулінамі для прадухілення засмечвання і захавання цэласнасці сістэмы. Яны даступныя з рознымі варыянтамі злучальнікаў і дыяметрам труб 8 мм, 10 мм і 12 мм, што дазваляе гнутка ўсталёўваць.
Гэты датчык працуе па прынцыпе рэзістыўнага выхаду, забяспечваючы дакладныя і паслядоўныя вымярэнні ўзроўню паліва. Калі ўзровень паліва ў баку змяняецца, адпаведна змяняецца і супраціўленне датчыка, што дазваляе дакладна кантраляваць колькасць паліва. Гэтая функцыя асабліва карысная для кіраўнікоў аўтапаркаў і аператараў, якім неабходна адсочваць расход паліва і забяспечваць эфектыўную працу сваіх транспартных сродкаў і генератараў.
| мадэль # | ТН-365 |
| Даўжыня | 365 мм ад дна да краю галаўнога блока, 110 мм ~ 1500 мм можна наладзіць |
| Матэрыял | зонд з нержавеючай сталі і паплавок NBR |
| Выхад | 0-190 Ом або 240-33 Ом, наладжвальны |
| дазвол | Раздзяленне 21 мм (па змаўчанні) |
| Вымярэнне паплаўка | 35*32 NBR |
| Труба ўсмоктвання паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, фільтр не з'яўляецца абавязковым |
| Труба зваротнага паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, даўжыня наладжваецца |
| Вентыляцыйная адтуліна | φ6 мм па змаўчанні |
| Даўжыня кабеля | даўжыня па змаўчанні 460 мм без раздыма; даўжыня наладжваецца |
| Злучальнік | Яго неабавязкова інтэграваць у кабель |