| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
ईंधनस्तरीयसंवेदकानां TN परिवारः वाहनप्रणालीषु निर्बाधीकरणाय एनालॉग् आउटपुट् संकेतं प्रदाति, यत् सटीकं ईंधनस्तरस्य निरीक्षणं सुनिश्चितं करोति। एकं प्लवकं तन्त्रं उपयुज्य, ते निरन्तरं विश्वसनीयं च मापनं प्रदास्यन्ति । एते संवेदकाः सिस्टम्-अखण्डतां व्याप्तिम्, परिपालनं च कर्तुं फ़िल्टर्-सहितं वैकल्पिक-वायु-वेण्ट्-सहितं च आगच्छन्ति । ते 8mm, 10mm, 12mm च विविधसंयोजकविकल्पैः पाइपव्यासैः च सह उपलभ्यन्ते, येन लचीला संस्थापनं भवति ।
इदं संवेदकं प्रतिरोधकनिर्गमसिद्धान्ते कार्यं करोति, यत् सटीकं सुसंगतं च ईंधनस्तरमापनं प्रदाति । यथा यथा टङ्क्यां ईंधनस्य स्तरः परिवर्तते तथा तथा संवेदकस्य प्रतिरोधः तदनुसारं भिद्यते, येन ईंधनस्य परिमाणस्य सटीकनिरीक्षणं भवति । एतत् विशेषता विशेषतया बेडाप्रबन्धकानां संचालकानाञ्च कृते लाभप्रदं भवति येषां ईंधनस्य उपभोगस्य निरीक्षणं करणीयम् अस्ति तथा च स्ववाहनानां जनरेटर्णां च कुशलसञ्चालनं सुनिश्चितं करणीयम्।
| प्रतिकृति # | टीएन-३६५ |
| दैर्घ्यम् | 365mm तलतः शिरः यूनिटस्य धारं यावत्, 110mm ~ 1500mm अनुकूलनीयम् अस्ति |
| पदार्थ | स्टेनलेस स्टील जांच एवं एनबीआर फ्लोट . |
| आउटपुट 1 . | 0-190ohm अथवा 240-33ohm, अनुकूलनीय |
| प्रस्ताव | 21mm in resolution (default) . |
| प्लवक आयाम 1 . | 35*32 nbr . |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिकम् अस्ति, फ़िल्टर यूनिट् वैकल्पिकम् अस्ति |
| ईंधन प्रत्यागमन पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिकम् अस्ति, लम्बता अनुकूलनीयम् अस्ति |
| वायु वेण्ट् 1 . | पूर्वनिर्धारितरूपेण φ6mm |
| केबल लम्बाई | पूर्वनिर्धारित लंबाई कनेक्टर के बिना 460mm है; दीर्घता अनुकूलनीय है। |
| संयोजकः | केबलस्य उपरि एकीकृतं भवितुं वैकल्पिकम् अस्ति । |