| Доступност: | |
|---|---|
ТН породица сензора нивоа горива нуди аналогни излазни сигнал за беспрекорну интеграцију у аутомобилске системе, обезбеђујући прецизно праћење нивоа горива. Користећи механизам за пловак, они обезбеђују континуирана и поуздана мерења. Ови сензори долазе са филтерима и опционим вентилационим отворима за спречавање зачепљења и одржавање интегритета система. Доступни су са различитим опцијама конектора и пречника цеви од 8 мм, 10 мм и 12 мм, што омогућава флексибилну инсталацију.
Овај сензор ради на принципу отпорног излаза, обезбеђујући тачна и доследна мерења нивоа горива. Како се ниво горива у резервоару мења, отпор сензора варира у складу са тим, омогућавајући прецизно праћење количине горива. Ова функција је посебно корисна за менаџере возних паркова и оператере који морају да прате потрошњу горива и обезбеде ефикасан рад својих возила и генератора.
| модел # | ТН-365 |
| Дужина | 365 мм од дна до ивице главне јединице, 110 мм ~ 1500 мм је прилагодљиво |
| Материјал | сонда од нерђајућег челика и НБР пловак |
| Излаз | 0-190охм или 240-33охм, прилагодљив |
| Резолуција | 21 мм у резолуцији (подразумевано) |
| Флоат димензија | 35*32 НБР |
| Усисна цев за гориво | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, филтерска јединица је опциона |
| Повратна цев горива | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, дужина је прилагодљива |
| Отвор за ваздух | φ6мм подразумевано |
| Дужина кабла | подразумевана дужина је 460 мм без конектора; дужина је прилагодљива |
| Цоннецтор | Опционо је да буде интегрисан на каблу |