| Prieinamumas: | |
|---|---|
TN degalų lygio jutiklių šeima siūlo analoginį išvesties signalą, kad būtų galima sklandžiai integruoti į automobilių sistemas, užtikrinant tikslų degalų lygio stebėjimą. Naudojant plūdinį mechanizmą, jie užtikrina nuolatinius ir patikimus matavimus. Šie jutikliai yra su filtrais ir pasirenkamomis oro išleidimo angomis, kad būtų išvengta užsikimšimo ir būtų palaikomas sistemos vientisumas. Galimi įvairūs jungčių variantai ir 8 mm, 10 mm ir 12 mm skersmens vamzdžiai, todėl juos galima lanksčiai montuoti.
Šis jutiklis veikia varžinės išvesties principu ir užtikrina tikslius ir nuoseklius degalų lygio matavimus. Keičiantis degalų lygiui bake, atitinkamai kinta ir jutiklio varža, todėl galima tiksliai stebėti degalų kiekį. Ši funkcija ypač naudinga automobilių parkų valdytojams ir operatoriams, kuriems reikia sekti degalų sąnaudas ir užtikrinti efektyvų savo transporto priemonių bei generatorių darbą.
| modelis Nr. | TN-365 |
| Ilgis | 365 mm nuo apačios iki galvos bloko krašto, 110 mm ~ 1500 mm galima pritaikyti |
| Medžiaga | nerūdijančio plieno zondas ir NBR plūdė |
| Išvestis | 0-190 omų arba 240-33 omų, pritaikoma |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba (numatytasis) |
| Plūdės matmuo | 35*32 NBR |
| Kuro siurbimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, filtro blokas yra neprivalomas |
| Kuro grąžinimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, ilgis reguliuojamas |
| Oro anga | φ6 mm pagal numatytuosius nustatymus |
| Kabelio ilgis | numatytasis ilgis yra 460 mm be jungties; ilgis reguliuojamas |
| Jungtis | Tai neprivaloma integruoti ant kabelio |