| Disponibilite: | |
|---|---|
Fanmi TN nan detèktè nivo gaz ofri yon siyal pwodiksyon analòg pou entegrasyon san pwoblèm nan sistèm otomobil, asire siveyans egzak nivo gaz. Sèvi ak yon mekanis flote, yo bay mezi kontinyèl ak serye. Detèktè sa yo vini ak filtè ak vantilasyon opsyonèl pou anpeche bouche epi kenbe entegrite sistèm lan. Yo disponib ak opsyon konektè divès kalite ak dyamèt tiyo 8mm, 10mm, ak 12mm, sa ki pèmèt pou enstalasyon fleksib.
Capteur sa a opere sou yon prensip pwodiksyon rezistan, bay mezi nivo gaz egzat ak kogen kapasite mezi egzat ak pèfòmans ki estab, apwopriye pou personnalisation nan patiraj ti-gwosè, fè li yon chwa ideyal pou bezwen siveyans nivo likid ou yo.
| modèl # | TN-365 |
| Longè | 365mm soti nan pati anba a nan kwen an nan inite tèt la, 110mm ~ 1500mm se customizable |
| Materyèl | sond asye pur ak NBR flote |
| Sòti | 0-190ohm oswa 240-33ohm, customizable |
| Rezolisyon | 21mm nan rezolisyon (default) |
| Flote dimansyon | 35 * 32 NBR |
| Tiyo pou aspirasyon gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, inite filtre se opsyonèl |
| Tiyo retounen gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, longè se customizable |
| Vant lè | φ6mm nan default |
| Longè kab | longè default se 460mm san konektè; longè se customizable |
| Konektè | Li opsyonèl yo dwe entegre sou kab la |