| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Il-familja TN ta 'sensors tal-livell tal-fjuwil toffri sinjal ta' output analogu għal integrazzjoni bla xkiel fis-sistemi tal-karozzi, li tiżgura monitoraġġ preċiż tal-livell tal-fjuwil. Bl-użu ta 'mekkaniżmu float, jipprovdu kejl kontinwu u affidabbli. Dawn is-sensuri jiġu b'filtri u ventijiet tal-arja fakultattivi biex jipprevjenu l-imblukkar u jżommu l-integrità tas-sistema. Huma disponibbli b'diversi għażliet ta 'konnettur u dijametri tal-pajpijiet ta' 8mm, 10mm, u 12mm, li jippermettu installazzjoni flessibbli.
Dan is-senser jaħdem fuq prinċipju ta 'output resistiv, li jipprovdi kejl preċiż u konsistenti tal-livell tal-fjuwil. Hekk kif il-livell tal-fjuwil fit-tank jinbidel, ir-reżistenza tas-sensorju tvarja skont dan, li jippermetti monitoraġġ preċiż tal-kwantità tal-fjuwil. Din il-karatteristika hija partikolarment ta 'benefiċċju għall-maniġers tal-flotot u l-operaturi li għandhom bżonn iżommu kont tal-konsum tal-fjuwil u jiżguraw tħaddim effiċjenti tal-vetturi u l-ġeneraturi tagħhom.
| mudell # | TN-365 |
| Tul | 365mm mill-qiegħ sat-tarf tal-unità tar-ras, 110mm ~ 1500mm huwa customizable |
| Materjal | sonda tal-istainless steel u float NBR |
| Output | 0-190ohm jew 240-33ohm, customizable |
| Riżoluzzjoni | 21mm fir-riżoluzzjoni (default) |
| Dimensjoni tal-float | 35*32 NBR |
| Pajp tal-ġbid tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm hija fakultattiva, unità tal-filtru hija fakultattiva |
| Pajp tar-ritorn tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm huwa fakultattiv, it-tul huwa customizable |
| Vent ta' l-arja | φ6mm fil-kontumaċja |
| Tul tal-kejbil | tul default huwa 460mm mingħajr konnettur; it-tul huwa customizable |
| Konnettur | Huwa fakultattiv li jiġi integrat fuq il-kejbil |