| Elýeterlilik: | |
|---|---|
Fuelangyç derejesindäki datçikleriň TN maşgalasy, ýangyç derejesiniň takyk gözegçiligini üpjün edip, awtoulag ulgamlaryna bökdençsiz integrasiýa üçin analog çykyş signalyny hödürleýär. Floüzýän mehanizmden peýdalanyp, üznüksiz we ygtybarly ölçegleri üpjün edýärler. Bu datçikler dykylmagynyň öňüni almak we ulgam bitewiligini saklamak üçin süzgüçler we goşmaça howa şemallary bilen gelýär. Çeýe gurnamaga mümkinçilik berýän dürli birleşdiriji opsiýalar we turbanyň diametri 8mm, 10mm we 12mm bar.
Bu datçik ýangyç derejesini takyk we yzygiderli ölçemegi üpjün edip, garşylykly çykyş prinsipinde işleýär. Bakdaky ýangyç derejesi üýtgänsoň, datçigiň garşylygy şoňa görä üýtgeýär we ýangyç mukdaryna takyk gözegçilik etmäge mümkinçilik berýär. Bu aýratynlyk, ýangyç sarp edilişini yzarlamaly we ulaglarynyň we generatorlarynyň netijeli işlemegini üpjün etmeli flot dolandyryjylary we operatorlary üçin aýratyn peýdalydyr.
| model # | TN-365 |
| Uzynlyk | Aşakdan 365mm, baş bölümiň gyrasyna çenli, 110mm ~ 1500mm düzülip bilner |
| Material | poslamaýan polat zondy we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Düzülip bilinýän 0-190ohm ýa-da 240-33ohm |
| Karar | 21mm ölçegde (deslapky) |
| Floüzýän ölçeg | 35 * 32 NBR |
| Uelangyç sorujy turba | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, süzgüç birligi hökmany |
| Uelangyç gaýtarma turbasy | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, uzynlygy düzülip bilner |
| Howa geçirijisi | Dymmaklyk boýunça mm6mm |
| Kabeliň uzynlygy | deslapky uzynlygy birleşdirijisiz 460mm; uzynlygy düzülip bilner |
| Baglaýjy | Kabele birikdirmek islege bagly däl |