| Havebleco: | |
|---|---|
La TN-familio de fuelnivelaj sensiloj ofertas analogan eligsignalon por senjunta integriĝo en aŭtajn sistemojn, certigante precizan fuelnivelan monitoradon. Uzante flosan mekanismon, ili disponigas kontinuajn kaj fidindajn mezuradojn. Ĉi tiuj sensiloj venas kun filtriloj kaj laŭvolaj aeraj ellastruoj por malhelpi ŝtopiĝon kaj konservi sisteman integrecon. Ili haveblas kun diversaj konektilopcioj kaj tubdiametroj de 8mm, 10mm, kaj 12mm, ebligante flekseblan instaladon.
Ĉi tiu sensilo funkcias laŭ resistiva produktaĵprincipo, disponigante precizajn kaj konsekvencajn mezuradojn de fuelnivelo. Ĉar la fuelnivelo en la tanko ŝanĝiĝas, la rezisto de la sensilo varias sekve, enkalkulante precizan monitoradon de la fuelkvanto. Ĉi tiu funkcio estas precipe utila por flotaj administrantoj kaj funkciigistoj, kiuj bezonas konservi trakon de fuelkonsumo kaj certigi efikan funkciadon de siaj veturiloj kaj generatoroj.
| modelo # | TN-365 |
| Longo | 365mm de la malsupro ĝis la rando de ĉefunuo, 110mm~1500mm estas agordebla |
| Materialo | rustorezistaŝtala sondilo kaj NBR-flosilo |
| Eligo | 0-190ohm aŭ 240-33ohm, agordebla |
| Rezolucio | 21 mm en rezolucio (defaŭlte) |
| Flosiga dimensio | 35*32 NBR |
| Karburaĵa suĉa tubo | φ8mm, 10mm, 12mm estas laŭvola, filtrila unuo estas laŭvola |
| Reventubo de brulaĵo | φ8mm, 10mm, 12mm estas laŭvola, longo estas agordebla |
| Aera ellastruo | φ6mm defaŭlte |
| Longo de kablo | defaŭlta longo estas 460mm sen konektilo; longeco estas agordebla |
| Konektilo | Estas laŭvole esti integrita sur la kablo |