| Anaa: | |
|---|---|
Ang pamilya sa TN sa mga sensor sa lebel sa gasolina nagtanyag usa ka signal sa analog nga output alang sa hapsay nga paghiusa sa mga sistema sa awto, pagsiguro sa tukma nga pag-monitor sa lebel sa gasolina. Gigamit ang usa ka mekanismo sa float, naghatag sila padayon ug kasaligan nga mga pagsukod. Kini nga mga sensor adunay mga filter ug opsyonal nga mga buho sa hangin aron malikayan ang pagbara ug pagpadayon sa integridad sa sistema. Anaa sila sa lainlaing mga kapilian sa pagkonekta ug mga diametro sa tubo nga 8mm, 10mm, ug 12mm, nga nagtugot alang sa flexible nga pag-install.
Kini nga sensor naglihok sa usa ka resistive output nga prinsipyo, nga naghatag tukma ug makanunayon nga pagsukod sa lebel sa gasolina. Samtang nagbag-o ang lebel sa gasolina sa tangke, ang resistensya sa sensor magkalainlain sumala niana, nga nagtugot alang sa tukma nga pag-monitor sa gidaghanon sa gasolina. Kini nga bahin labi ka mapuslanon alang sa mga tagdumala sa armada ug mga operator nga kinahanglan nga magsubay sa konsumo sa gasolina ug masiguro ang hapsay nga operasyon sa ilang mga salakyanan ug mga generator.
| modelo # | TN-365 |
| Gitas-on | 365mm gikan sa ubos ngadto sa ngilit sa ulo unit, 110mm ~ 1500mm mao ang customizable |
| Materyal | stainless steel probe ug NBR float |
| Output | 0-190ohm o 240-33ohm, napasadya |
| Resolusyon | 21mm sa resolusyon (default) |
| Dimensyon sa float | 35*32 NBR |
| Suction pipe sa gasolina | Opsyonal ang φ8mm, 10mm, 12mm, opsyonal ang filter unit |
| Ang tubo sa pagbalik sa gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm mao ang opsyonal, gitas-on mao ang customizable |
| buho sa hangin | φ6mm sa default |
| Ang gitas-on sa kable | default nga gitas-on mao ang 460mm nga walay connector; gitas-on mao ang customizable |
| Konektor | Opsyonal nga i-integrate sa cable |