| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
Die TN-familie brandstofvlaksensors bied 'n analoog uitsetsein vir naatlose integrasie in motorstelsels, wat presiese brandstofvlakmonitering verseker. Deur 'n dryfmeganisme te gebruik, verskaf hulle deurlopende en betroubare metings. Hierdie sensors kom met filters en opsionele lugopenings om verstopping te voorkom en stelselintegriteit te behou. Hulle is beskikbaar met verskeie verbindingsopsies en pypdiameters van 8mm, 10mm en 12mm, wat buigsame installasie moontlik maak.
Hierdie sensor werk op 'n weerstandbiedende uitsetbeginsel, wat akkurate en konsekwente brandstofvlakmetings verskaf. Soos die brandstofvlak in die tenk verander, wissel die sensor se weerstand dienooreenkomstig, wat die brandstofhoeveelheid presies kan monitor. Hierdie kenmerk is veral voordelig vir vlootbestuurders en operateurs wat rekord moet hou van brandstofverbruik en doeltreffende werking van hul voertuie en kragopwekkers moet verseker.
| model # | TN-365 |
| Lengte | 365 mm van die onderkant na die rand van die hoofeenheid, 110 mm ~ 1500 mm is aanpasbaar |
| Materiaal | vlekvrye staal sonde en NBR vlotter |
| Uitset | 0-190ohm of 240-33ohm, aanpasbaar |
| Resolusie | 21 mm in resolusie (verstek) |
| Vlotter dimensie | 35*32 NBR |
| Brandstof suigpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, filtereenheid is opsioneel |
| Brandstof terugvoerpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, lengte is aanpasbaar |
| Luguitlaat | φ6mm in verstek |
| Kabel lengte | versteklengte is 460 mm sonder aansluiting; lengte is aanpasbaar |
| Koppelaar | Dit is opsioneel om op die kabel geïntegreer te word |