| دستيابي: | |
|---|---|
ايندھن جي سطح جي سينسرز جو TN خاندان آٽوميٽڪ سسٽم ۾ بيحد انضمام لاءِ اينالاگ آئوٽ پٽ سگنل پيش ڪري ٿو، يقيني ٻارڻ جي سطح جي نگراني کي يقيني بڻائي. فلوٽ ميڪانيزم کي استعمال ڪندي، اهي مسلسل ۽ قابل اعتماد ماپ مهيا ڪن ٿا. اهي سينسر فلٽر ۽ اختياري ايئر وينٽس سان گڏ ايندا آهن بلاڪنگ کي روڪڻ ۽ سسٽم جي سالميت کي برقرار رکڻ لاء. اهي مختلف ڪنيڪٽر جي اختيارن سان دستياب آهن ۽ پائپ قطر 8mm، 10mm، ۽ 12mm، لچڪدار تنصيب جي اجازت ڏين ٿيون.
هي سينسر هڪ مزاحمتي پيداوار جي اصول تي هلندي آهي، صحيح ۽ مسلسل ايندھن جي سطح جي ماپ مهيا ڪري ٿي. جيئن ته ٽينڪ ۾ ايندھن جي سطح تبديل ٿي، سينسر جي مزاحمت مطابق مختلف ٿي، ايندھن جي مقدار جي درست نگراني جي اجازت ڏئي ٿي. هي خصوصيت خاص طور تي فليٽ مينيجرز ۽ آپريٽرز لاءِ فائديمند آهي جن کي ايندھن جي استعمال تي نظر رکڻ ۽ انهن جي گاڏين ۽ جنريٽر جي موثر آپريشن کي يقيني بڻائڻ جي ضرورت آهي.
| ماڊل # | TN-365 |
| ڊگھائي | 365mm هيٺان کان سر يونٽ جي ڪنڊ تائين، 110mm ~ 1500mm حسب ضرورت آهي |
| مواد | اسٽينلیس سٹیل جي تحقيق ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | 0-190ohm يا 240-33ohm، حسب ضرورت |
| قرارداد | قرارداد ۾ 21mm (ڊفالٽ) |
| فلوٽ جي ماپ | 35*32 NBR |
| ٻارڻ سکشن پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، فلٽر يونٽ اختياري آهي |
| ٻارڻ واپسي پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| هوائي رستو | ڊفالٽ ۾ φ6mm |
| ڪيبل ڊگھائي | ڊفالٽ ڊگھائي 460mm بغير کنیکٹر آهي؛ ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| ڳنڍيندڙ | اهو ڪيبل تي ضم ٿيڻ اختياري آهي |