| kasadiaan: | |
|---|---|
Kulawarga TN sénsor tingkat bahan bakar nawiskeun sinyal kaluaran analog pikeun integrasi mulus kana sistem otomotif, mastikeun ngawaskeun tingkat bahan bakar anu tepat. Ngamangpaatkeun mékanisme ngambang, aranjeunna nyadiakeun pangukuran kontinyu jeung dipercaya. Sénsor ieu nganggo saringan sareng liang hawa opsional pikeun nyegah sumbatan sareng ngajaga integritas sistem. Éta sayogi kalayan sagala rupa pilihan konektor sareng diaméter pipa 8mm, 10mm, sareng 12mm, ngamungkinkeun pamasangan anu fleksibel.
Sensor ieu beroperasi dina prinsip kaluaran résistif, nyayogikeun pangukuran tingkat bahan bakar anu akurat sareng konsisten. Nalika tingkat bahan bakar dina tanki robih, résistansi sénsor béda-béda sasuai, ngamungkinkeun pikeun ngawaskeun kuantitas bahan bakar anu tepat. Fitur ieu hususna mangpaat pikeun manajer armada sareng operator anu kedah ngalacak konsumsi bahan bakar sareng mastikeun operasi efisien kendaraan sareng generator na.
| model # | TN-365 |
| Panjangna | 365mm ti handap ka ujung unit sirah, 110mm ~ 1500mm nyaeta customizable |
| Bahan | usik stainless steel sarta ngambang NBR |
| Kaluaran | 0-190ohm atawa 240-33ohm, customizable |
| Resolusi | Resolusi 21mm (standar) |
| Dimensi ngambang | 35*32 NBR |
| Pipa nyeuseup suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nyaeta pilihan, Unit filter nyaeta pilihan |
| Pipa balik suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nya |
| liang hawa | φ6mm sacara standar |
| Panjang kabel | panjangna standar nyaéta 460mm tanpa konektor; panjang nyaeta customizable |
| Panyambung | Éta pilihan pikeun diintegrasikeun kana kabel |