| Kullanılabilirlik: | |
|---|---|
TN yakıt seviyesi sensörleri ailesi, otomotiv sistemlerine kusursuz entegrasyon için analog bir çıkış sinyali sunarak hassas yakıt seviyesi izleme sağlar. Şamandıra mekanizması kullanarak sürekli ve güvenilir ölçümler sağlarlar. Bu sensörler, tıkanmayı önlemek ve sistem bütünlüğünü korumak için filtreler ve isteğe bağlı hava delikleri ile birlikte gelir. Esnek kuruluma olanak tanıyan çeşitli konnektör seçenekleri ve 8 mm, 10 mm ve 12 mm boru çaplarıyla mevcutturlar.
Bu sensör, dirençli çıkış prensibiyle çalışarak doğru ve tutarlı yakıt seviyesi ölçümleri sağlar. Depodaki yakıt seviyesi değiştikçe sensörün direnci de buna göre değişir ve yakıt miktarının hassas bir şekilde izlenmesine olanak tanır. Bu özellik özellikle yakıt tüketimini takip etmesi ve araçlarının ve jeneratörlerinin verimli çalışmasını sağlaması gereken filo yöneticileri ve operatörler için faydalıdır.
| model # | TN-365 |
| Uzunluk | Ana ünitenin alt kısmından kenarına kadar 365 mm, 110 mm ~ 1500 mm özelleştirilebilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik prob ve NBR şamandıra |
| Çıkış | 0-190ohm veya 240-33ohm, özelleştirilebilir |
| Çözünürlük | 21 mm çözünürlük (varsayılan) |
| Kayan boyut | 35*32NBR |
| Yakıt emme borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, filtre ünitesi isteğe bağlıdır |
| Yakıt dönüş borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, uzunluk özelleştirilebilir |
| Havalandırma | varsayılan olarak φ6mm |
| Kablo uzunluğu | varsayılan uzunluk konnektörsüz 460 mm'dir; uzunluk özelleştirilebilir |
| Bağlayıcı | Kabloya entegre edilmesi isteğe bağlıdır |