| ލިބޭނެ ގޮތް: | |
|---|---|
ޓީއެން އާއިލާގެ ފިއުލް ލެވެލް ސެންސަރުތަކުން އޮޓޯމޯޓިވް ސިސްޓަމްތަކަށް ސީމްލޭސް އިންޓަގްރޭޝަން އަށް އެނަލޮގް އައުޓްޕުޓް ސިގްނަލް އެއް ލިބިގެންދާއިރު، ފިއުލް ލެވެލް މޮނިޓަރ ކުރުމުގެ ސީދާ ޔަގީންކަން ލިބެ އެވެ. ފްލޯޓް މެކޭނިޒަމެއް ބޭނުންކޮށްގެން އެމީހުން މެދުނުކެނޑި އިތުބާރު ހުރި މިންވަރުތައް ފޯރުކޮށްދެއެވެ. މި ސެންސަރުތަކުގައި ފިލްޓަރުތަކާއި އިޚްތިޔާރީ އެއާ ވެންޓްތައް އެކުލެވިގެންވާއިރު، މިއީ ތަތްވުން ހުއްޓުވައި، ސިސްޓަމްގެ އިންޓެގްރިޓީ ބެލެހެއްޓުމެވެ. އެއީ އެކި ކަނެކްޓަރ އޮޕްޝަންތަކާއި 8އެމްއެމް، 10އެމްއެމް، އަދި 12އެމްއެމްގެ ހޮޅި ދިގުމިނުގައި ލިބެން ހުންނަ ތަކެތި ކަމުން ފްލެކްސިބަލް އިންސްޓޯލް ކުރުމުގެ ފުރުސަތު ލިބެއެވެ.
މި ސެންސަރަކީ ރެޒިސްޓިވް އައުޓްޕުޓް ޕްރިންސިޕަލްގެ މައްޗަށް މަސައްކަތްކުރާ ސެންސަރެއް ކަމަށާއި، މިއީ ފިއުލް ލެވެލް ވަޒަންކުރުމުގެ ޞައްޙަ އަދި އެއްގޮތަކަށް ވެސް ސެންސަރު ނުފޯރުކޮށްދޭ ސެންސަރެކެވެ. ޓޭންކުގައި ހުންނަ ފިއުލް ލެވެލް ބަދަލުވާ ވަރަކަށް ސެންސަރުގެ ރެޒިސްޓެންސް އެއަށް ތަބާވެ، ފިއުލްގެ މިންވަރު ސީދާ މޮނިޓަރ ކުރުމުގެ ފުރުސަތު ލިބެއެވެ. މި ފީޗާއަކީ ޚާއްސަކޮށް ފްލީޓް މެނޭޖަރުންނާއި އޮޕަރޭޓަރުންނަށް ފައިދާހުރި ފީޗާއެއް ކަމަށާއި، އެމީހުންނަކީ ތެޔޮ ބޭނުންކުރާ މިންވަރު ބެލެހެއްޓުމާއި، އުޅަނދުތަކާއި ޖަނަރޭޓަރުތައް ރަނގަޅަށް ހިންގުމުގެ ޔަގީންކަން ދޭ ފީޗާއެކެވެ.
| މޮޑެލް # | ޓީއެން-365 އެވެ |
| ދިގުމިން | ހެޑް ޔުނިޓްގެ ތިރިން ފެށިގެން އަރިމައްޗާ ހަމައަށް 365އެމްއެމް، 110އެމްއެމް~1500އެމްއެމް ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ތަކެތި | ސްޓެއިންލެސް ސްޓީލް ޕްރޯބް އާއި އެންބީއާރު ފްލޯޓް އެވެ |
| އައުޓްޕުޓް | 0-190ohm ނުވަތަ 240-33ohm، ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ރިޒޮލިއުޝަން | ރިޒޮލިއުޝަންގައި 21އެމްއެމް (ޑިފޯލްޓް) |
| ފްލޯޓް ޑައިމަންޝަން | 35*32 އެންބީއާރު |
| ފިއުލް ސެކްޝަން ހޮޅިއެވެ | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ފިލްޓަރ ޔުނިޓަކީ އިޚްތިޔާރީ އެއްޗެކެވެ |
| ފިއުލް ރިޓަރން ހޮޅި | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ދިގުމިން ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެއްޗެކެވެ |
| އެއާ ވެންޓް | ޑިފޯލްޓްކޮށް φ6mm އެވެ |
| ކޭބަލް ދިގުމިނެވެ | ޑިފޯލްޓް ދިގުމިނަކީ ކަނެކްޓަރެއް ނެތި 460އެމްއެމް އެވެ؛ ދިގުމިނަކީ ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ އެއްޗެކެވެ |
| ކަނެކްޓަރ | އެއީ ކޭބަލްގައި އިންޓަގްރޭޓް ވުމަކީ އިޚްތިޔާރީ ކަމެކެވެ |