| Nnweta: | |
|---|---|
Ezinụlọ TN nke ihe mmetụta ọkwa mmanụ ọkụ na-enye mgbaama mmepụta analọgụ maka ntinye enweghị nkebi n'ime sistemu ụgbọ ala, na-ahụ na nleba anya ọkwa mmanụ. N'iji usoro nke ise n'elu mmiri, ha na-enye nha na-aga n'ihu na nke a pụrụ ịdabere na ya. Ihe mmetụta ndị a na-abịa na nzacha na nhọrọ ikuku ventilashị iji gbochie mmechi na ịnọgide na-eguzosi ike n'ezi ihe. Ha dị na nhọrọ njikọ dị iche iche na dayameta ọkpọkọ nke 8mm, 10mm, na 12mm, na-enye ohere maka ntinye mgbanwe.
Ihe mmetụta a na-arụ ọrụ na ụkpụrụ mmepụta ihe na-eguzogide, na-enye nha nha mmanụ ọkụ ziri ezi na nke na-agbanwe agbanwe. Ka ọkwa mmanụ dị na tank na-agbanwe, nkwụsị nke ihe mmetụta na-agbanwe agbanwe, na-enye ohere maka nlekota nke ọma nke oke mmanụ ọkụ. Njirimara a bara uru karịsịa maka ndị na-ahụ maka ụgbọ mmiri na ndị na-arụ ọrụ nke kwesịrị ịdebe usoro oriri mmanụ ma hụ na ụgbọ ala ha na ndị na-emepụta ọkụ na-arụ ọrụ nke ọma.
| ihe nlereanya # | TN-365 |
| Ogologo | 365mm si na ala na nsọtụ nke isi unit, 110mm ~ 1500mm bụ customizable |
| Ihe onwunwe | igwe anaghị agba nchara nyocha na NBR sere n'elu |
| Mpụta | 0-190ohm ma ọ bụ 240-33ohm, nhazi |
| Mkpebi | 21mm na mkpebi (nke ndabara) |
| Ogo n'elu mmiri | 35*32 NBR |
| Ọkụ mmiri na-amịpụta mmanụ | φ8mm, 10mm, 12mm bụ nhọrọ, nzacha unit bụ nhọrọ |
| Ọkụ nkwụghachi mmanụ | φ8mm, 10mm, 12mm bụ nhọrọ, ogologo bụ customizable |
| Igwe ikuku | φ6mm na ndabara |
| Ogologo eriri USB | ogologo ndabara bụ 460mm na-enweghị njikọ; ogologo bụ customizable |
| Njikọ | Ọ bụ nhọrọ ka ejikọta ya na eriri |