| Мавҷудият: | |
|---|---|
Сенсори сатҳи моеъи BFS-365, ки аз пӯлоди зангногир 316 сохта шудааст ва дорои шинокунандаи аз полипропилении дараҷаи хӯрокворӣ (PP) мебошад, як дастгоҳи элитаиест, ки барои чен кардани сатҳи моеъ, махсусан дар заминаи системаҳои оби ошомиданӣ пешбинӣ шудааст. Ворид кардани пӯлоди зангногир 316 ва PP-и ғизоӣ риояи стандартҳои қатъии бехатарӣ ва гигиениро, ки барои идоракунии оби ошомиданӣ заруранд, таъмин мекунад. Ин ӯҳдадорӣ ба стандартҳои амнияти озуқаворӣ BFS-365-ро як варианти боэътимод барои ҳамгироӣ ба инфрасохтори нигоҳдорӣ ва коркарди об месозад.

Мутобиқат:
BFS-365 барои истифода бо оби нӯшокӣ ва дигар моеъҳои хашмгин мувофиқ аст, ба стандартҳои саломатӣ ва бехатарӣ барои истифодаи оби ошомиданӣ мувофиқат мекунад.
Сигналҳои баромад:
Он одатан сигналҳои баромади стандартиро таъмин мекунад (ба монанди 0-190Ω ё 240-33Ω), ба ҳамгироӣ бо системаҳои назорат ва таҷҳизоти назорат мусоидат мекунад.
Интегратсияи як сенсори ҳарорати об ба сенсори сатҳи BFS-365 як варианти имконпазир аст ва метавонад фаъолияти онро такмил диҳад.
| модел # | BFS-300 |
| Дарозӣ | 300мм аз поёни винти сари |
| Материал | Поя ва шинокунандаи PP |
| Натиҷа | 240-33 Ом |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли |
| Андозаи шинокунанда | 26*26 ПП |
| Дарозии кабел | 250мм бе пайвасткунак: дарозии танзимшаванда аст |
| NTC дохилӣ | дар поёни PCB ботинӣ барои ҳис кардани ҳарорати моеъ |
Системаҳои гармидиҳӣ ва хунуккунӣ:
Дар барномаҳои HVAC барои назорат кардани сатҳи об дар дегҳо ё манораҳои хунуккунӣ муфид аст, кори самаранокро таъмин мекунад ва аз ҳад зиёд гармӣ ё яхкунӣ пешгирӣ мекунад.
Системаҳои обёрӣ:
Дар барномаҳои кишоварзӣ тавассути мониторинги сатҳи об дар обанборҳо ва ҳарорат барои беҳтар кардани ҷадвалҳои обёрӣ ва сарфаи об кӯмак мекунад.