| misy: | |
|---|---|
Ny sensor haavon'ny ranon-javatra BFS-365, namboarina avy amin'ny vy stainless vy 316 ary misy mitsingevana vita amin'ny polypropylene (PP), dia fitaovana elite natao handrefesana ny haavon'ny rano, indrindra amin'ny tontolon'ny rafitra rano fisotro. Ny fampidirana ny stainless vy 316 sy ny sakafo-kilasy PP dia miantoka ny fanarahana ny fepetra hentitra fiarovana sy ny fahadiovana takiana amin'ny fitantanana ny rano fisotro. Ity fanoloran-tena amin'ny fenitry ny fiarovana ny sakafo ity dia mahatonga ny BFS-365 ho safidy azo ianteherana amin'ny fampidirana amin'ny fotodrafitrasa fitahirizana rano sy fitsaboana.

mifanentana:
Mety amin'ny fampiasana rano fisotro sy ranon-javatra hafa tsy misy herisetra, ny BFS-365 dia mahafeno ny fenitra ara-pahasalamana sy fiarovana ho an'ny fampiharana rano fisotro.
Famantarana mivoaka:
Matetika izy io dia manome famantarana famoahana manara-penitra (toy ny 0-190Ω na 240-33Ω), manamora ny fampidirana ireo rafitra fanaraha-maso sy fitaovana fanaraha-maso.
Ny fampidirana sensor mari-pana amin'ny rano ao amin'ny sensor level BFS-365 dia safidy azo atao ary afaka manatsara ny asany.
| modely # | BFS-300 |
| NY FAHARETANY | 300mm avy eo amin'ny faran'ny visy |
| KEVITRA | PP stem sy mitsingevana |
| Output | 240-33ohm |
| vahaolana | 21mm amin'ny fanapahan-kevitra |
| refy mitsingevana | 26*26 PP |
| halavan'ny tariby | 250mm tsy misy mpampitohy: ny halavany dia azo zahana |
| NTC anatiny | eo amin'ny faran'ny PCB anatiny, mba hahatsapa ny mari-pana amin'ny rano |
Fanafanana sy fampangatsiahana:
Mahasoa amin'ny fampiharana HVAC hanaraha-maso ny haavon'ny rano ao amin'ny boiler na tilikambo mangatsiaka, hiantohana ny fampandehanana mahomby ary hisorohana ny hafanana be loatra na ny hatsiaka.
Rafitra fanondrahana:
Manampy amin'ny fampiharana ny fambolena amin'ny alàlan'ny fanaraha-maso ny haavon'ny rano amin'ny fitahirizana sy ny mari-pana mba hanamafisana ny fandaharam-potoana fanondrahana sy hitsitsiana ny rano.