| Prieinamumas: | |
|---|---|
Skysčio lygio jutiklis BFS-365, pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno 316 ir su plūde, pagaminta iš maistinio polipropileno (PP), yra elitinis prietaisas, skirtas skysčių lygiui matuoti, ypač geriamojo vandens sistemų kontekste. Nerūdijančio plieno 316 ir maistinio PP naudojimas užtikrina griežtų saugos ir higienos standartų, reikalingų geriamojo vandens tvarkymui, laikymąsi. Dėl šio įsipareigojimo laikytis maisto saugos standartų BFS-365 yra patikima galimybė integruoti į vandens saugojimo ir valymo infrastruktūrą.

Suderinamumas:
Tinkamas naudoti su geriamuoju vandeniu ir kitais neagresyviais skysčiais, BFS-365 atitinka sveikatos ir saugos standartus, taikomus geriamam vandeniui.
Išvesties signalai:
Paprastai jis teikia standartizuotus išvesties signalus (pvz., 0–190 Ω arba 240–33 Ω), palengvinančius integravimą su valdymo sistemomis ir stebėjimo įranga.
Vandens temperatūros jutiklio integravimas į BFS-365 lygio jutiklį yra įmanomas pasirinkimas ir gali pagerinti jo funkcionalumą.
| modelis Nr. | BFS-300 |
| Ilgis | 300 mm nuo galvutės varžto apačios |
| Medžiaga | PP kotas ir plūdė |
| Išvestis | 240-33 omų |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba |
| Plūdės matmuo | 26*26 PP |
| Kabelio ilgis | 250 mm be jungties: ilgis reguliuojamas |
| NTC vidinis | vidinės PCB apačioje, kad būtų galima pajusti skysčio temperatūrą |
Šildymo ir aušinimo sistemos:
Naudinga ŠVOK sistemose, norint stebėti vandens lygį katiluose arba aušinimo bokštuose, užtikrinant efektyvų veikimą ir apsaugant nuo perkaitimo ar užšalimo.
Laistymo sistemos:
Padeda žemės ūkyje, stebint vandens lygį rezervuaruose ir temperatūrą, siekiant optimizuoti drėkinimo grafikus ir taupyti vandenį.